Wystawa LEGO Star Wars w Galerii Młociny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wystawa LEGO Star Wars w Galerii Młociny

Galeria Młociny zamieniła się właśnie w prawdziwy raj dla miłośników klocków LEGO. W dniach od 18 marca do 10 kwietnia na Bielanach gości fantastyczna forma rozrywki dla całej rodziny – unikalna wystawa STAR WARSLEGO Star Wars. Centrum handlowe zaprasza miłośników klocków LEGO na bezpłatną wystawę.

Marki STAR WARSLEGO z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. Te znane, niepowtarzalne klocki, które rozkochały w sobie dzieciaki i dorosłych niemal z całego świata, zawitały już do stolicy. Wszystkich fanów z pewnością ucieszy fakt, że od 18 marca do 10 kwietnia wystawę STAR WARSLEGO Star Wars podziwiać można na Bielanach, w Galerii Młociny. Dla odwiedzających jest to świetna okazja, by w przerwie pomiędzy zakupami obejrzeć ekspozycję unikalną w skali całej Europy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Figury postaci, a wśród nich najsłynniejszy duet droidów w galaktyce, czyli R2-D2 i C-3PO, gigantyczny mistrz Yoda czy też Lord Vader we własnej osobie zostaną zaprezentowane w realnych, imponujących rozmiarach i najróżniejszych wariantach. Znajdziemy je na poziomie -1 oraz przy wejściu głównym do centrum handlowego.

W Galerii Młociny odwiedzający spotkają też m.in. gabloty z wielkimi modelami Microfighters, a także modele z kolekcji Ultimate Collector Series, w tym największy w historii model STAR WARSLEGO Star Wars – Sokół Millennium. Wystawa będzie czynna w godzinach otwarcia obiektu, a więc od poniedziałku do soboty od 10:00 do 22:00, a w niedziele do godziny 21:00.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij