Ruszył wielkanocny konkurs marki E.Wedel

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszył wielkanocny konkurs marki E.Wedel

Klasyczny sernik, babka przygotowana zgodnie z recepturą mamy, a może autorski mazurek? Podczas nadchodzących świąt Wielkiej Nocy z pewnością nie zabraknie Ci pomysłów na słodkie wypieki. Dlatego, już teraz weź udział w wielkanocnym gotowaniu z marką E.Wedel i podziel się przepysznym zdjęciem deseru wykonanego przez Ciebie i Twoich bliskich. Na laureatów czekają wyjątkowe nagrody, które uprzyjemnią świąteczne gotowanie.

E.Wedel od ponad 170 lat zaskakuje kreatywnością i oryginalnym smakiem wedlowskiej czekolady. Z okazji zbliżających się świąt, marka zachęca do podejmowania kulinarnych wyzwań i inspirowania innych pysznymi czekoladowymi deserami. Już dziś rusza konkurs „Wielkanocne gotowanie z E.Wedel”, który dedykowany jest wszystkim fanom słodkości, a także tym, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności. Aby wziąć udział w konkursie, należy przygotować wybrany słodki deser z wykorzystaniem dowolnych produktów E.Wedel. Następnie, przesłać zdjęcie gotowego wypieku w dowolnej aranżacji z produktem marki. W tym celu należy wypełnić formularz na stronie: konkurs.wkuchnizwedlem.pl

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zwycięzcy, którzy wykażą się największą kreatywnością i oryginalnością, mają szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród! Co tydzień uczestnicy konkursu mogą wygrać:

  1. zestaw słodyczy od marki E.Wedel – 10 nagród tygodniowo,
  2. książkę kucharską „Czekoladowe Desery” wraz z zestawem słodkości E.Wedel – 10 nagród tygodniowo.

To jednak nie wszystko! Uczestnicy mają również szanse na zdobycie nagrody głównej. W ostatnim okresie trwania konkursu zostanie wybranych 10 laureatów, którzy otrzymają robota kuchennego KitchenAid, książkę kucharską „Czekoladowe Desery” oraz zestaw słodyczy E.Wedel.

Zorganizowanemu przez markę E.Wedel konkursowi towarzyszy również współpraca z Robertem Makłowiczem. Już 1 kwietnia o godz. 19:00 odbędzie się live, na którym znany kucharz będzie inspirował do wspólnego rodzinnego gotowania, przygotowując wielkanocny mazurek. Nie zabraknie także wielu ciekawostek o czekoladzie i nie tylko! Udział jest bezpłatny.

Konkurs rozpoczął się 21 marca i potrwa aż do 19 kwietnia 2022 r. Regulamin dostępny jest na stronie konkursowej przez cały czas trwania akcji.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij