Sabina Janocha dołącza do zespołu endorfina events na stanowisko senior project managerki

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Sabina Janocha dołącza do zespołu endorfina events na stanowisko senior project managerki

Do zespołu endorfina events dołączyła nowa senior project managerka – Sabina Janocha. W endorfinie odpowiada za kompleksową realizację projektów, jak i budowanie oraz dbanie o relacje z klientami. Wcześniej project managerka w agencji Imagine Nation.

Sabina z branżą eventową związana jest od 2005 roku. Pierwsze kroki w branży stawiała jako event managerka w firmie ATMA, gdzie spędziła blisko dekadę. Następnie rozwijała swoje kompetencje na stanowiskach: kierowniczki ds. produkcji w Event Experience, senior event managerki w MyPlace, a bezpośrednio przed endorfina events – project managerki w Imagine Nation.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Portfolio realizacji Sabiny obejmuje projekty dla klientów, takich jak m.in.: Red Bull, PAIH, PLL LOT, Brown Forman, PKN Orlen (Orange Warsaw Marathon i Verva Street Racing), czy Polskie Radio (Lato z Radiem).

W endorfina events Sabina odpowiada za kompleksową realizację projektów oraz relacje z klientami.

endorfina events to miejsce, w którym hasło „teamwork” nabiera nowego znaczenia. Jasno ustalone priorytety i zadania pozwalają zachować porządek, co nie przeszkadza we wspieraniu się wzajemnie na każdym etapie i płaszczyźnie realizacji. Wiem, że drzwi moich przełożonych są zawsze otwarte i mogę na nich liczyć. Zespół jest zdecydowanie siłą napędową firmy, a sama integracja między ludźmi jest stale wspierana wieloma inicjatywami stacjonarnymi, jak i podczas pracy zdalnej – mówi Sabina Janocha, senior project managerka w endorfina events.

endorfina events należy do niezależnej grupy komunikacji, w której skład wchodzą również – agencja digitalowa WebTalk i gamingowa Next Level.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij