Play i UPC Polska łączą siły, tworząc nowego operatora

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Play i UPC Polska łączą siły, tworząc nowego operatora

P4 (operator sieci Play) sfinalizował transakcję nabycia 100% udziałów Liberty Global w UPC Polska za kwotę 7 mld zł. Play i UPC Polska połączą swoje usługi mobilne, stacjonarne i telewizyjne.

Play, który zgromadził już 15,7 mln klientów oraz UPC, który znajduje się w ponad 3,7 mln gospodarstw domowych w Polsce, łączą siły z ambicją zdefiniowania nowych standardów usług telekomunikacyjnych w Polsce. Mimo przejęcia UPC przez Play, obie firmy będą działały pod osobnymi markami, jednak pojawią się nowe oferty konwergentne.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Łączymy dziś największą i najnowocześniejszą sieć mobilną z najszybszym internetem światłowodowym oraz najbogatszą ofertą telewizji i rozrywki. Razem, dzięki utalentowanym i fantastycznym zespołom Play i UPC, zdefiniujemy na nowo konwergencję z korzyścią dla klienta – powiedział Jean Marc Harion, prezes zarządu Play.

Transakcja nie wymaga od dotychczasowych klientów obu podmiotów żadnych działań. Umowy zawarte przez klientów z operatorami pozostają w mocy i nie wymagają podpisywania aneksów.

Prezes P4 zaznacza, że w związku z obecną, zmieniającą się sytuacją geopolityczną, kluczowe jest zwiększenie pojemności sieci komórkowych.

W tych trudnych i niepewnych czasach Play i UPC już pokazały, że łączą siły, aby wspierać obywateli Ukrainy. A wkrótce wykorzystamy potencjał obu organizacji do realizacji naszego strategicznego celu, jakim jest stworzenie silnego operatora konwergentnego w Polsce –powiedział Jean Marc Harion.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij