6 września TravelCamp w Katowicach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
6 września TravelCamp w Katowicach

W czwartek, 6 września, w klubie Colors of music, który mieści się w katowickim Spodku, rusza kolejna, 9. edycja spotkania TravelCamp. Maciej Budzich, Agnieszka Sapa i inni praktycy będą rozmawiać na temat efektywnego wykorzystania strategii marketingowych w turystyce i hotelarstwie.

TravelCamp służy przede wszystkim integracji środowiska turystycznego z branżą internetową. Spotkać tu można z jednej strony touroperatorów, hotelarzy, przedstawicieli organizacji turystycznych, z drugiej zaś – blogerów, ekspertów zajmujących się marketingiem internetowym, marketerów i internetowych geeków. Wszystkich łączy wspólny mianownik: e-turystyka.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każda edycja TravelCamp przyciąga uczestników z całej Polski, którzy chwalą sobie otwarty nieformalny charakter spotkań, bezpośredni kontakt z praktykami, a także dobrą zabawę. Warunkiem udziału w evencie jest bezpłatna rejestracja na stronie internetowej travelcamp.pl.

Podczas katowickiej edycji TravelCampu eksperci będą mówić o trendach w rezerwacjach hotelowych, rozłożą na czynniki pierwsze wybrane aplikacje turystyczne, porozmawiają o specyfice domen turystycznych. Nie zabraknie też praktycznych wskazówek na temat wykorzystania blogów i vlogów w działaniach reklamowych firmy turystycznej.

Sponsorem strategicznym Travelcamp jest firma HRS. Inicjatywę tę wspiera również Travelport. Więcej informacji o cyklicznych spotkaniach TravelCamp można znaleźć na stronie travelcamp.pl. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij