Czy Metaverse i Mark Zuckerberg uratują pół Ziemi? #TRENDBOOK (podcast)

Czy Metaverse i Mark Zuckerberg uratują pół Ziemi? #TRENDBOOK (podcast)

Metaverse – wirtualny świat rodem z Matrixa będzie przyszłością internetu i konsumowania treści? Tak uważa Mark Zuckerberg czy Microsoft. Jak jednak sprawa wygląda w rzeczywistości? Sprawdź specjalny odcinek NowyMarketing Podcast.

Neal Stephenson w swojej powieści pt. „Zamieć” utworzył coś, co dało podwaliny pod idee koncepcji Metaverse – olbrzymi, wirtualny świat, który stał się głównym sposobem konsumpcji treści, jak i całego życia. W kulturze i popkulturze obraz ten nie jest niczym wyjątkowym czy nowym. Matrix, Tron, Ready Player One czy Belle – to tylko kilka przykładów wielkich, cyfrowych metaświatów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Po rebrandingu Facebooka na Meta i ogłoszeniu przez Marka Zuckerberga pracy nad Metaverse – świat technologii i marketingu oszalał. Swoje własne wersje opracowują także Microsoft, Epic Games czy Nvidia. Kto wygra wyścig po Metaverse i czy w ogóle możliwe jest, aby jedna korporacja stworzyła tak potężną wirtualną przestrzeń? Jakie wyzwania technologiczne stawia przed nami Metaverse? Dlaczego marki wplatają go w swoją komunikację, choć na dobrą sprawę jeszcze nic nie powstało? I czemu Elon Musk oraz ojciec PlayStation nie wierzą w koncepcję Zuckerberga?

Na te i wiele innych pytań w naszym specjalnym odcinku NowyMarketing Podcast poświęconemu stricte metaverse odpowiadają eksperci branżowi: Artur Roguski oraz Filip Beźnicki z Accenture Song.

To epizod, który powstał wraz z wydaniem naszego Trendbooka poświęconego trendom w marketingu – w tym także Metaverse. Więcej informacji o Metaverse znajdziesz w nim, jak i w rozszerzonej wersji artykułu na naszej stronie internetowej.

Pobierz Trendbook NowegoMarketingu 2022

Sprawdź również:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij