Disney+ z pierwszym spotem promocyjnym w Polsce

Disney+ z pierwszym spotem promocyjnym w Polsce

Niebawem do Polski zawita kolejna usługa streamingowa. Na kilka miesięcy przed premierą Disney+ publikuje pierwszy spot promujący platformę.

Do popularnych platform streamingowych takich jak Netflix czy HBO MAX, dołącza także Disney+. Wśród 42 krajów, w których niebawem pojawi się platforma, znalazła się także Polska. Na naszym rynku dostęp do usługi będzie możliwy od 14 czerwca 2022 roku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W mediach społecznościowych pojawiły się właśnie oficjalne profile Disney+ Polska, na których możemy zobaczyć pierwszy spot reklamujący platformę.

W zwiastunie widzimy fragmenty filmów i seriali, które będą dostępne się w ofercie serwisu. W klipie pojawiają są nie tylko postaci z najnowszych produkcji Disneya, ale także popularni bohaterowi sprzed kilkunastu lat.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez DisneyPolska (@disney_polska)

Co czeka na użytkowników Disney+? Jak zapowiada platforma, subskrybenci pakietu w cenie 28,99 zł miesięcznie zyskają dostęp do najpopularniejszych produkcji Walt Disney Studios oraz Walt Disney Television. Jednak w ofercie platformy znajdą się także filmy i seriale Marvela, Pixar czy nowości osadzone w uniwersum „Gwiezdnych Wojen” – m.in. serial „Mandalorian”, a biblioteka będzie stale rozbudowywana.

Co więcej, użytkownicy będą mogli skonfigurować do siedmiu profili w pakiecie, a filmy i seriale będzie można oglądać jednocześnie na czterech urządzeniach.

PS
Jak pokazują badania, 34 proc. polskich e-widzów bierze pod uwagę zakup abonamentu w serwisie Disney+, a wśród zainteresowanych pojawiają się głównie 16- i 34-latkowie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij