„Mały gest dla Ciebie. Wielki krok do iGotowania”. Rusza nowa kampania marki Tefal

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Mały gest dla Ciebie. Wielki krok do iGotowania”. Rusza nowa kampania marki Tefal

Tefal promuje Cook4Me touch, czyli nowatorskie połączenie smartfona i wielofunkcyjnego narzędzia do gotowania marki Tefal. Nie jest to kolejne, wielofunkcyjne urządzenie, których jest wiele w polskich kuchniach.

Możliwości Cook4me Touch pozwalają przenieść się do kuchni przyszłości nawet najbardziej wymagającemu konsumentowi. Od wbudowanego tabletu z ekranem dotykowym i WiFi oraz bazy 250 przepisów, po intuicyjność, wielofunkcyjność i niezwykłą pojemność, urządzenie stworzone jest po to, by codziennie rewolucjonizować gotowanie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nasza współpraca z marką Tefal przy promocji Cook4Me touch wykracza poza tradycyjne działania reklamowe – mówi Aleksandra Maksymiec, communications manager, dentsu Polska. – W ramach kampanii 360 pokazujemy innowacyjny i inteligentny produkt technologiczny, który trudno przyrównać do innych, znanych nam urządzeń na rynku. Zdajemy sobie sprawę, że będzie to rewolucja w polskich kuchniach – przejście z gotowania do iGotowania.

W ogólnopolską kampanię Tefal zaangażowały się w sposób zintegrowany agencje należące do grupy dentsu Polska. Za kreację odpowiedzialny jest Isobar Polska, za produkcję Propeller Film, zakupem mediów zajęła się agencja iProspect, a nadzór nad całością kampanii sprawuje Red8 Advertising. Za postprodukcję odpowiada agencja spoza grupy dentsu – Badi Badi.

W ramach promocji został wyprodukowany 15-sekundowy spot reklamowy przystosowany do emisji digital (video, display, social media, programmatic, mailingi i artykuły) oraz tradycyjnie - w telewizji i kinach. Dentsu Polska przygotował także kampanię influencerską, która ma wesprzeć działania reklamowe.

Bardzo nas cieszy tak kompleksowe i kreatywne podejście do kampanii, które otrzymaliśmy od grupy dentsu Polska – mówi Karolina Rosińska, product manager Tefal. – Mocno wierzymy w to, że Cook4Me touch zrewolucjonizuje polskie kuchnie. Kampania przygotowane przez dentsu Polska ma nam w tym pomóc.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij