DHL posprząta Jezioroko Czerniakowskie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
DHL posprząta Jezioroko Czerniakowskie

DHL Parcel po raz drugi przyłącza się do ogólnopolskiej akcji sprzątania polskich rzek pod hasłem „Operacja Czysta Rzeka”. Grupa wolontariuszy posprząta teren wokół Jeziorka Czerniakowskiego w Warszawie.

Zbiórka śmieci odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia 2022 r. w godzinach 9:00–12:00. Pracownicy DHL Parcel posprzątają teren wokół zbiornika w ramach założonego przez siebie sztabu „DHL Parcel posprząta Jeziorko Czerniakowskie”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Ochrona środowiska naturalnego i budowanie świadomości ekologicznej to ważny obszar zielonej aktywności DHL Parcel. Dlatego z wielką radością i dużym zaangażowaniem przyłączamy się ponownie do „Operacji Czysta Rzeka”. Nasz udział w akcji nie sprowadza się jedynie do posprzątania Rezerwatu Przyrody Jeziorko Czerniakowskie. Organizatorzy otrzymali od nas również wsparcie logistyczne, które polega na bezpłatnym dostarczeniu przesyłek do sztabów biorących udział w operacji w całym kraju – mówi Magdalena Bugajło, dyrektor komunikacji marketingowej i PR w DHL Parcel Polska.

„Operacja Czysta Rzeka” to największa akcja społecznego sprzątania cieków wodnych w Polsce. W tym roku odbędzie się po raz czwarty. DHL Parcel przyłącza się do niej po raz drugi. Rok wcześniej wolontariusze DHL Parcel posprzątali brzegi Wisły na odcinku między mostami Świętokrzyskim i Śląsko-Dąbrowskim w Warszawie. 

 

Inicjatywa DHL Parcel Polska zbiega się w czasie z podobną akcją, którą nad Jeziorkiem Czerniakowskim organizuje Koło Wędkarskie nr 56 z okręgu mazowieckiego. DHL Parcel oraz wędkarze postanowili połączyć siły, by wspólnie zadbać o Rezerwat Jeziorka Czerniakowskiego. Wspólnie ustalono, że pracownicy firmy kurierskiej wysprzątają obszar wokół zbiornika, podczas gdy wędkarze dzień później zajmą się zbiórką nieczystości w jeziorze. 

Udział w Operacji Czysta Rzeka nie wyczerpuje działań, jakie w obszarze ochrony środowiska podejmuje DHL Parcel. Szeroki wachlarz aktywności ekologicznych obejmuje zarówno małe inicjatywy, np.  sadzenie drzew czy stawianie pasiek, jak również wysokobudżetowe inwestycje – tworzenie farm fotowoltaicznych czy transformacja floty samochodowej na elektryczną.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij