JYSK poszukuje pracowników i rusza z nową kampanią

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
JYSK poszukuje pracowników i rusza z nową kampanią

Sieć JYSK przeprowadza w tym roku globalną kampanią rekrutacyjną, w której chce zachęcić do aplikowania do pracy w sklepach. Działania komunikacyjne prowadzone będą głównie w kanałach online poprzez portale rekrutacyjne, media społecznościowe oraz stacjonarnie we wszystkich sklepach JYSK.

JYSK dynamicznie się rozwija, co roku otwieranych jest kilkanaście nowych placówek, a kolejne kilkanaście modernizowanych jest do skanydanwskiego konceptu 3.0. W związku z tym zwiększają się również potrzeby związane z personelem. Nowa kampania rekrutacyjna ma zachęcić kandydatów do aplikowania na wszystkie stanowiska dostępne w sklepach sieci.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania opiera się na dwóch. głównych przekazach, związanych z kulturą pracy JYSK: rozwój pracowników oraz silne i zintegrowane zespoły.

Mocno inwestujemy w rozwój naszych pracowników, mamy kilka rozbudowanych programów przygotowujących do wewnętrznych awansów, ale również szkolimy z umiejętności sprzedażowych, zarządczych, czy komunikacyjnych. Jeżeli ktoś chce sięgać po więcej, to ma ku temu doskonałe warunki. Nasi pracownicy też mocno podkreślają siłę współpracy zespołowej i wysoko oceniają to, jak wygląda atmosfera pracy oraz wzajemne wsparcie – mówi Sylwia Filimon, dyrektor komunikacji JYSK Polska.

Nowa kampania rekrutacyjne prowadzona jest pod hasłem: Zatrudniamy.

Główne treści publikowane są w mediach społecznościowych, na portalach rekrutacyjnych. Przedstawiciele sieci będa również prowadzić dedykowane spotkania w szkołach zawodowych, czy w wybranych urzędach pracy.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij