E.Wedel ruszył z loterią „Czas na przyjemność”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
E.Wedel ruszył z loterią „Czas na przyjemność”

Od 25 kwietnia do 30 czerwca 2022 r. potrwa niezwykle czekoladowa loteria promocyjna „Czas na przyjemność” organizowana przez E.Wedel. Do wygrania jest aż 670 zestawów słodyczy od E.Wedel, 30 Czekoladowych Weekendów dla dwojga lub jedna z trzech nagród głównych – roczna pensja na przyjemności w wysokości 60 000 zł netto każda!

Marka E.Wedel przygotowała nie lada gratkę dla każdego miłośnika czekolady. Od 25 kwietnia do 30 czerwca 2022 roku, oprócz przyjemności płynącej z aksamitnego, rozpływającego się w ustach smaku oryginalnych wedlowskich wyrobów, czekają na konsumentów atrakcyjne nagrody. A to wszystko dzięki loterii „Czas na przyjemność”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aby wziąć udział w loterii, wystarczy jednorazowo kupić produkty E.Wedel za minimum 15 zł. Mogą być to dowolne wedlowskie wyroby*, jedyny warunek jest taki, że cały zakup musi widnieć na jednym paragonie. Następnie dowód zakupu należy zarejestrować na stronie loterii – www.czasnaprzyjemnosc.pl. Uczestnicy mają szansę na wylosowanie nagród natychmiastowych, jak i jednej z nagród głównych w postaci rocznej pensji na przyjemności o wartości 60 000 zł.

Codziennie losowanych będzie 10 z puli 670 zestawów wedlowskich specjałów o wartości 70 zł każdy. Co tydzień do wygrania będzie 1 z 30 Czekoladowych Weekendów dla dwojga, czyli dwa noclegi w wyjątkowym hotelu w Warszawie z masą atrakcji, o łącznej wartości 6 000 zł. W trakcie trwania loterii będą również losowane 3 nagrody główne, które odpowiadają wysokości rocznej pensji – 60 000 zł do wydania na własne przyjemności. Dodatkowo marka E.Wedel pokryje koszty podatku, dzięki czemu laureaci będą mogli od razu skupić się na radości z wygranej i korzystać z tytułowego czasu na przyjemność.

Wszelkie dodatkowe informacje, jak i regulamin loterii promocyjnej znajdują się przez cały czas trwania akcji na stronie www.czasnaprzyjemnosc.pl

 

*Z wyłączeniem produktów na wagę, tzw. „luzem” oraz produktów zakupionych w Pijalniach Czekolady E.Wedel

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij