Wyborowa Pernod Ricard rusza z kampanią stażową „Za klimat i dobrą karierę!”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wyborowa Pernod Ricard rusza z kampanią stażową „Za klimat i dobrą karierę!”

Wyborowa Pernod Ricard oferuje płatne staże w takich działach jak: marketing, sprzedaż, HR, finanse czy produkcja. Stażystki i stażyści poszukiwani są do wszystkich trzech lokalizacji firmy – w Warszawie, Poznaniu i Zielonej Górze.

Tegoroczna, już ósma edycja programu stażowego ma nieco inny charakter niż w latach ubiegłych. Dotychczasowe hasło „Dobry start procentuje” zostało zastąpione nowym „Za dobrą karierę!”. Kampania promująca staże koncentruje się wokół działań związanych ze zrównoważonym rozwojem i wspierana będzie działaniami w social mediach – na Facebooku oraz Instagramie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Na rynek pracy stopniowo wkracza generacja Z – ludzie młodzi, dla których przyszłość naszej planety nie jest obojętna. Dlatego zdecydowaliśmy, aby w naszej tegorocznej kampanii stażowej położyć nacisk na to, co jest dla młodych ludzi ważne i co jednocześnie znajduje się w DNA naszej firmy: odpowiedzialność, podejmowanie działań na rzecz ochrony środowiska, zrównoważony rozwój i przede wszystkim „dobry klimat” panujący w naszej firmie – mówi Izabela Nowikowska, dyrektor HR w Wyborowa Pernod Ricard.

Co więcej, każda z osób uczestniczących w tegorocznym płatnym stażu zdobędzie wiedzę i doświadczenie, ale co równie ważne, będzie miała możliwość wzięcia udziału w jednym z wielu projektów Wyborowa Pernod Ricard realizowanych w ramach strategii zrównoważonego rozwoju. Na staż można aplikować za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej zadobrakariere.plAplikacje można przesyłać do 27 maja.

Za kreację i obsługę tegorocznej kampanii odpowiada agencja Uszka, specjalizująca się w działaniach employer brandingowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij