„…a w pracy słucham radia Złote Przeboje" - Nowa kampania stacji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„…a w pracy słucham radia Złote Przeboje

Radio Złote Przeboje rozpoczyna nową kampanię promocyjną pod hasłem „…a w pracy słucham Radia Złote Przeboje”. Reklamy, które przypominają o tym, że stacja jest świetnym towarzyszem w pracy, będzie można zobaczyć w telewizji, kinach, prasie, internecie i na nośnikach reklamy zewnętrznej.

Nowe spoty promocyjne rozgłośni w żartobliwy sposób pokazują, że Radio Złote Przeboje to sprawdzony towarzysz w pracy.
- Od naszych słuchaczy wiemy, że właśnie Radio Złote Przeboje jest tym, które zaspokaja różne potrzeby muzyczne ludzi pracujących w kilka, a czasem więcej osób w jednym pokoju czy biurze - mówi Jarosław Barwiak, dyrektor programowy Radia Złote Przeboje. - Poprzez nową kampanię i wspierający ją konkurs wyciągamy dłoń do wszystkich zapracowanych słuchaczy, żeby dodać rumieńców czasem trochę nudnym godzinom spędzonym za biurkiem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Od końca sierpnia dwa 10-sekundowe nagrania będzie można zobaczyć w telewizji (TVN, Polsat, TVP1, TVP2, Stopklatka i TV Puls) oraz kinach sieci Helios i Cinema City. Reklamy będą też prezentowane w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej dodatki), internecie (strony z grupy Gazeta.pl) oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS. Kampania „…a w pracy słucham Radia Złote Przeboje” potrwa do końca września. Za jej produkcję odpowiadało studio SVG, a koncepcję i plan działań przygotowała Grupa Radiowa Agory.

Dodatkowo na antenie Złotych Przebojów już 1 września br. rozpocznie się konkurs „..a w pracy słucham Radia Złote Przeboje". Stacja zachęca słuchaczy, żeby przysyłali swoje zdjęcia i filmy, na których pokazują, jak słuchają Radia Złote Przeboje w pracy. Najlepsza zgłoszenia zostaną nagrodzone specjalnymi zestawami dla pracującej ekipy – w ich skład wchodzą ekspresy do kawy, zapas kawy i słodyczy oraz komplet filiżanek. A do najweselszych biur słuchających Radia Złote Przeboje przyjadą prezenterzy stacji, żeby stamtąd poprowadzić program na żywo.
Zwycięzcy zabawy „..a w pracy słucham Radia Złote Przeboje" będą wyłaniani na profilu stacji na Facebooku oraz na antenie stacji od poniedziałku do piątku o 12.15.
Konkurs potrwa do początku października br.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij