Nowa wersja sklepu internetowego Abra Meble z technologią RWD

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa wersja sklepu internetowego Abra Meble z technologią RWD

Heads Advertising i Blue Paprica stworzyły nową wersję sklepu internetowego ogólnopolskiej sieci Abra Meble. Zmiana podstawowych założeń funkcjonowania serwisu pozwoliła na wzmocnienie dodatkowego kanału sprzedaży.

Głównymi założeniami projektu było ułatwienie dokonywania zakupów mebli przez Internet oraz dostosowanie serwisu do urządzeń mobilnych. Dzięki udoskonaleniom technologicznym, takim jak wprowadzenie dodatkowych filtrów i mechanizmów sortowania produktów,sklep pozwala na łatwe i szybkie przeglądanie oferty.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Inne ważne zmiany w serwisie to rozszerzenie możliwości porównywania artykułów, wprowadzenie możliwości kupowania produktów w opcji płatności gotówką oraz dołączenie modułu oceny produktów. Nowe udogodnienia sprawiły, że sklep stał się bardziej przyjazny użytkownikowi, a w rezultacie przekładają się na zwiększenie sprzedaży. W celu zapewnienia jak największej konwersji proces transakcyjny został usprawniony. W ramach projektu wdrożono w serwisie narzędzia analityczne pozwalające na optymalizację skuteczności sklepu internetowego.

Nowa strona Abra Meble została wykonana w oparciu o technologię Responsive Web Design, dzięki czemu użytkownicy mogą teraz korzystać ze sklepu z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu.W ramach stałej współpracy Heads Advertising i Blue Paprica pracują nad ciągłym rozwojem serwisu i optymalizacją jego działania.

Abra Meble to największa nieproducencka sieć sklepów meblowych w Polsce. We wrześniu 2011 roku Abra S.A. weszła w skład Grupy Kapitałowej Steinhoff International Holdings Limited – jednej z największych na świecie firm z branży wyposażenia wnętrz i artykułów gospodarstwa domowego.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij