Bank Millennium z nowym spotem wizerunkowym promującym festiwal filmów dokumentalnych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Bank Millennium z nowym spotem wizerunkowym promującym festiwal filmów dokumentalnych

Bank Millennium przygotował wyjątkowy spot reklamowy, w którym mówi o wartościach, jakie przyświecają mu jako instytucji. Spot promuje jednocześnie największy w Polsce festiwal filmów dokumentalnych Millennium Docs Against Gravity, którego bank od 17 lat jest mecenasem.

– W Banku Millennium od lat w trosce o ziemię promujemy ochronę środowiska i poszerzamy świadomość ekologiczną. Podobnie jak wspierany przez nas festiwal Millennium Docs Against Gravity, z którym wyznajemy te same wartości. Spot to obok festiwalu zapowiedź kolejnych działań Banku Millennium. Jest o świecie, ludziach, naturze, o wsparciu klimatu, środowiska. Jest o nas. Zapobieganie zmianom klimatu oraz troska o środowisko to priorytety, wpisane w strategię banku na lata 2022-2024. W zakresie zrównoważonego rozwoju zaplanowano między innymi: krótko- i długoterminowe cele redukcji emisji dwutlenku węgla we wszystkich zakresach, zwiększenie finansowania przeznaczonego na projekty związane ze zrównoważonym rozwojem i transformacją klientów banku, brak zaangażowania w finansowanie energetyki węglowej i górnictwa oraz wsparcie inicjatyw na rzecz wzrostu świadomości oraz wiedzy na temat zmian klimatu – mówi Iwona Jarzębska, dyrektor Departamentu Public Relations w Banku Millennium.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Spot emitowany jest w ramach kampanii banku, promującej festiwal na YouTube, Instagramie oraz Tik Toku oraz kontekstowo w serwisie Filmweb i wyborcza. Kreację przygotowała agencja Change Serviceplan.

Bank Millennium jest sponsorem festiwalu Millennium Docs Against Gravity i fundatorem Nagrody Głównej podczas festiwalu już od 2006 roku. W tym roku, poza Nagrodą Główną, bank ufundował dwie nagrody dodatkowe:

- Nagrodę dla Reżysera/Reżyserki Najlepszego Filmu Ukraińskiego z programu 19.MDAG;

- Nagrodę za Najlepszy Projekt Nowego Filmu z Europy Wschodniej, prezentowany podczas pitchingu projektów Eastern Europe Against Gravity.

Więcej informacji o festiwalu na stronie: www.mdag.pl

Bank Millennium jest kulturalnie zaangażowany od ponad 30 lat. Równolegle do działalności biznesowej wspiera przedsięwzięcia kulturalne o zasięgu ogólnopolskim i lokalnym. Jest mecenasem kultury 360°, promuje sztukę w niemal wszystkich jej formach, m.in.: muzykę, malarstwo, rzeźbę, film, teatr, fotografię, literaturę i performance. Sięga po kulturę niszową i popularną, i jest z założenia partnerem długoterminowym.

Więcej o mecenacie można przeczytać na sronie banku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij