Finał sezonu PKO Bank Polski Ekstraklasy już 23 maja

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Finał sezonu PKO Bank Polski Ekstraklasy już 23 maja

Pełen emocji sezon 2021/2022 PKO Bank Polski Ekstraklasy w najbliższą sobotę dobiegnie końca. Jego uroczystym zwieńczeniem będzie Wielka Gala Ekstraklasy, która odbędzie się w poniedziałek, 23 maja. Oprócz sportowców i trenerów na Gali pojawią się szefowie klubów, PZPN i Ekstraklasy.

Ważnym punktem programu Gali będzie rozstrzygnięcie, do kogo trafią nagrody Ekstraklasy za sezon 2021/2022. Ogłoszą je i wręczą byli piłkarze oraz inne postacie związane z polskim futbolem.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wśród nich Radosław Majdan, który wręczy nagrodę Bramkarzowi Sezonu, Jakub Wawrzyniak ogłosi Obrońcę Sezonu, a Kamil Kosowski uhonoruje Pomocnika Sezonu. Napastnikowi Sezonu nagrodę wręczy Edyta Sadowska, prezes zarządu CANAL+. Młodzieżowca Sezonu nagrodzi Maks Kraczkowski, wiceprezes zarządu PKO Banku Polskiego, a prezes zarządu Totalizatora Sportowego, Olgierd Cieślik, wręczy nową statuetkę „Numer Sezonu”. Nagrodę dla Zawodnika Sezonu wręczy prezes PZPN, Cezary Kulesza. Najlepszy Trener z kolei odbierze nagrodę z rąk selekcjonera reprezentacji Polski, Czesława Michniewicza. Nagrodę otrzyma też strzelec Gola Sezonu, a przekaże ją prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski.

Do końca ważyć się będą losy Króla Strzelców, na którego koronę szanse mają wciąż trzej zawodnicy. O tym, kto odbierze statuetkę z rąk Fanny Lanctot z adidas Poland, czyli oficjalnego dostawcy piłki Ekstraklasy, zadecyduje ostatnia kolejka sezonu.

Gala Ekstraklasy jest kulminacją ligowego sezonu, na której możemy podsumować rozgrywki, uczcić zwycięzców i podziękować wszystkim, którzy byli zaangażowani w organizację ligi. Bardzo się cieszę, że po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią, możemy znów świętować zakończenie ligi, wspólnie z publicznością i z gwiazdami naszych boisk. Na Gali będzie z nami wiele osób ważnych dla polskiej piłki nożnej, bez których sezon nie mógłby się odbyć. Ale mam też nadzieję, że tego wieczoru wydarzenie będą śledzić również kibice przed telewizorami lub dzięki transmisji online. Gorąco zapraszam do oglądania Gali na CANAL+ i TVP Sport oraz w Internecie. Z pewnością nie zabraknie emocji i wzruszeń – zachęca Marcin Animucki, prezes zarządu Ekstraklasy SA.

Start transmisji zaplanowano na 20:30. Ceremonię poprowadzą Krzysztof Marciniak z ramienia CANAL+ oraz Sylwia Dekiert z TVP Sport. Dodatkowo dziennikarze obu anten prowadzić będą od godziny 20:00 studio przed i po Gali. W CANAL+ w studiu głównym zasiądą Bartosz Gleń, Grzegorz Mielcarski i Radosław Majdan. Studio po gali poprowadzą Łukasz Wiśniowski oraz Jakub Polkowski, a reporterkami obecnymi na Gali będą Daria Kabała-Malarz oraz Maja Strzelczyk. Z kolei studio TVP poprowadzą Jacek Kurowski i Szymon Borczuch, a reporterem na Gali będzie Kacper Tomczyk.

W Internecie całą transmisję będzie można śledzić na oficjalnych kanałach CANAL+ Sport oraz TVP Sport w serwisie YouTube. Relacja live z Gali pojawi się też na profilu CANAL+ Sport na Facebooku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij