Peppermint z kampanią dla Centrum Nauki Kopernik

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Peppermint z kampanią dla Centrum Nauki Kopernik

Współpraca agencji Peppermint powered by Quad z organizatorami Pikniku Naukowego objęła stworzenie identyfikacji wizualnej Pikniku Naukowego oraz przygotowanie kreacji do kampanii promocyjnej. Agencja odpowiada za realizację plakatów, bannerów, animacji i wielu innych, zróżnicowanych formatów.

Zdecydowaliśmy się na rysunkową stylistykę w klimacie komiksu. Dzięki takiemu lekkiemu podejściu do tematu chcemy przyciągnąć uwagę dzieci i młodzieży, czyli głównych odbiorców wydarzenia. Wszystkie sceny przedstawiają wodę, czyli motyw przewodni pikniku, w jej różnych aspektach – mówi Ewa Cymer, dyrektor kreatywna agencji Peppermint.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampanię można już zobaczyć w internecie oraz na warszawskich nośnikach outdoorowych. Kreacje ozdabiają budynki, są wyświetlane w autobusach, tramwajach i metrze. Pojawią się również podczas samego wydarzenia, na potrzeby którego agencja przygotowała mapę i system oznaczeń.

 

Tegoroczny Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik odbędzie się 21 maja na terenie Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Poleć tekst:

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij