Grupa WebTalk i endorfina events rozdziela się z Next Level Agency

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grupa WebTalk i endorfina events rozdziela się z Next Level Agency

Z dniem 20 maja 2022 r. agencja marketingu gamingowego Next Level będzie funkcjonowała jako niezależna spółka, bez powiązań z grupą, w skład której wchodzą agencje endorfina events i WebTalk.

WebTalk i endorfina events od 2017 roku stanowią grupę komunikacji marketingowej, oferującą kompleksowe rozwiązania z zakresu digitalu i eventów. Agencja Next Level powstała w ramach grupy na początku 2021 roku i zajmuje się strategiczną i komunikacyjną obsługą marek, twórców gier i produktów gamingowych, którzy chcą zaistnieć w świadomości graczy. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

20 maja br. właściciele grupy WebTalk i endorfina events, tj. Maciej Ledzion, Michał Dunin i Michał Kaleta, sprzedali swoje udziały w Next Level Agency, która stała się spółką niezależną. Decyzję tę podjęli w związku z bardzo dynamicznym rozwojem biznesowym i kompetencyjnym spółek WebTalk i endorfina events, które już w pierwszej połowie 2022 roku osiągają rekordowe wyniki finansowe, a co za tym idzie wymagają pełnego skupienia zasobów wewnętrznych obu firm, w tym usług shared services. 

dyrektorem zarządzającym spółki Next Level pozostaje Maciej Boroń. 

– Każdego miesiąca w WebTalk pracujemy dla ponad 40 marek, portfolio stałej obsługi w samym pierwszym kwartale dynamicznie się powiększyło – i dalej rośnie. Właśnie z tego powodu, na poziomie właścicieli grupy podjęta została decyzja o skoncentrowaniu się na naszych dwóch głównych spółkach. Życzymy Next Level powodzenia i rozwoju w kolejnych latach – mówi Michał Dunin, dyrektor zarządzający WebTalk. 

– endorfina events w tym roku zrealizowała już dziesiątki projektów zarówno online, jak i offline, nie tylko w Polsce – a to dopiero początek. Po dynamicznym wzroście w 2021 vs. 2020, jesteśmy na najlepszej drodze, aby w niedalekiej perspektywie wrócić do skali biznesu sprzed pandemii – dodaje Michał Kaleta, dyrektor zarządzający endorfina events. 

– Rynek Gamingu i Esportu jest rozbudowany, a jednocześnie nie zna granic. Wysoki stopień specjalizacji, zrozumienie poszczególnych celów, poparte wiedzą z przeprowadzonych kampanii i kreatywnością w bieżących działaniach to wielkie pole do popisu. Dowodem naszej skuteczności są nasi stali, zadowoleni klienci, których obsługujemy codziennie, nawet od 15 miesięcy. Dziękuję zarządowi i zespołom grupy WebTalk i endorfiny za współdzieloną pasję i wsparcie okazane z początkiem naszej działalności. Ta współpraca była dla nas ogromnym ułatwieniem startu – mówi Maciej Boroń, managing director Next Level Agency. 

Bycie częścią grupy zapewniło agencji Next Level od początku istnienia zasoby wewnętrzne agencji z dwóch pokrewnych branż, o wieloletnim doświadczeniu. Następny rozdział firma rozpoczyna z ugruntowaną pozycją na rynku.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij