The North Face zachęca kobiety do wędrówek i treningów na ich własnych zasadach

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
The North Face zachęca kobiety do wędrówek i treningów na ich własnych zasadach

Partnerstwo The North Face z kobietami takimi jak profesjonalna wspinaczka Caroline Ciavaldini, modelka i aktywistka Shareefa J oraz założycielka The Wanderlust Women, Amira Patel, ma na celu zainspirowanie kobiet na całym świecie do wyjścia z domu i odkrywania świata na swój własny sposób.

Kampania Never Stop Exploring obejmie serię prelekcji w największych europejskich miastach, które mają na celu zgromadzenie w jednym miejscu czołowych kobiecych głosów z branży outdoorowej oraz kobiet ze wszystkich środowisk, które chciałyby dowiedzieć się więcej na temat wędrówek i treningu.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Wydarzenia będą odbywać się w czerwcu i lipcu w kilku większych europejskich miastach, dając uczestniczkom szansę porozmawiania i zdobycia wiedzy od inspirujących kobiet z całej Europy. Podczas imprez zorganizowanych w sklepach The North Face, będzie można wysłuchać inspirujących opowieści i praktycznych porad dotyczących outdooru, skorzystać ze wskazówek w temacie doboru odpowiedniego sprzętu i sposobu jego używania, a także wykorzystać zniżki na zakup produktów, które przydadzą się podczas eksploracji.

Wydarzenia odbędą się w czerwcu i lipcu:

  • Orefici Store, Mediolan – 16 czerwca
  • The North Face Store, Hamburg – 22 czerwca
  • The North Face Store, Regents Street, London – 30 czerwca
  • The North Face Store, Chamonix – 8 lipca

Kampania rozpoczyna się wraz z wprowadzeniem kolekcji Active Trail wykonanej z tkanin pochodzących z recyklingu przy zachowaniu świetnych parametrów technicznych. Całość składa się z rozmiarów standardowych i plus size. W nowej serii znalazła się m.in. kurtka Windy Peak Anorak w technologii WindWill™.

W trakcie kampanii pojawią się jeszcze dwie kolekcje: Mountain Athletics, w której wykorzystane zostały elastyczne i odporne tkaniny, zaprojektowane z myślą o treningu, oraz Athletic Outdoor, która pojawi się pod koniec czerwca, z materiałami odprowadzającymi wilgoć w cieplejsze dni.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij