Blok Ekipa ma swój napój energetyczny Spejsonenergy

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Blok Ekipa ma swój napój energetyczny Spejsonenergy

Spejson, Walu i Wojtas to pierwsze polskie postaci z kreskówki, które mają swój napój energetyczny. Na sklepowych półkach właśnie pojawił się Spejsonenergy inspirowany popularnym serialem animowanym dla dorosłych „Blok Ekipa”.

Spejsonenergy, wyprodukowany dla Spinka Film Studio Sp. z o.o. to zielony kop energii,  stworzony z dodatkiem soku jabłkowego oraz zawartością kofeiny, tauryny i witamin. Grochowska siła zamknięta charakterystycznej, neonowej puszce z wizerunkiem ulubionego bohatera serialu – Spejsona.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Z tej okazji do sieci trafił specjalny spot promocyjny utrzymany w klimacie serialu: 

BLOK EKIPA to animowany serial dla dorosłych, który dorobił się już 2 300 000 subskrypcji i ponad 25 000 000 wyświetleń serialu miesięcznie. Setki tysięcy aktywnych odbiorców w social mediach tworzy pokaźną grupę potencjalnych konsumentów nowego produktu. Autorski, nieszablonowy humor ubrany w osiedlową rzeczywistość niejednokrotnie zasilił skarbiec internetowych klasyków, a niektóre zwroty z serialu wchodzą w język potoczny i są chętnie cytowane i powtarzane.

Na zielonej, wszędzie dozwolonej puszce można znaleźć również kod QR, który w przyspieszonym tempie przeniesie Cię do największego bogactwa BLOK EKIPY czyli najnowszej aplikacji dla fanów. Można w niej znaleźć generator video, narzędzia do tworzenia memów, gifów, premierowe odcinki a także kontent VIP.

Wyłącznym producentem oraz dystrybutorem jest Liner Polska Sp. z o. o. Napój dostępny w dobrych sklepach spożywczych, w tym w sieci marketów DINO POLSKA.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij