Odblaskowe gadżety dla dzieci w promocji konsumenckiej marki Kotlin

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Odblaskowe gadżety dla dzieci w promocji konsumenckiej marki Kotlin

We wrześniu startuje nowa promocja konsumencka Kotlina. W ramach akcji „Bądź widoczny na drodze” do poczytnych magazynów kobiecych, o życiu gwiazd i modzie oraz ketchupów Kotlin dołączone zostaną odblaskowe paski i zawieszki dla dzieci.

Brawurowa jazda samochodem, brak odpowiedniej edukacji, mały horyzont widzenia dzieci i ich słaba widoczność na drodze – mimo wielu kampanii społecznych oraz starań rodziców i nauczycieli – każdego roku na polskich drogach ma miejsce wiele wypadków i kolizji drogowych z udziałem najmłodszych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Początek roku szkolnego to czas, w którym dorośli powinni szczególnie zatroszczyć się najmłodszych i ich bezpieczną drogę do szkoły.
Marka Kotlin, znana z ratowania ulubionych potraw i kanapek, w trosce o najmłodszych przygotowała nietuzinkową akcję.

W trakcie trzymiesięcznej promocji – dodatkowo wspieranej aktywnością w Internecie oraz kampanią w prasie konsumenckiej – 700 tysięcy odblasków trafi do setek tysięcy polskich dzieci. Praktyczny, odblaskowy prezent od Kotlina przyczepiony do tornistra to element szczególnie ważny jesienią – gdy szybko zapada zmrok, a pociechy wracają ze szkoły. Zawsze warto dodatkowo zadbać o ich bezpieczeństwo. I taką właśnie postawę – świadomego i bezpiecznego zachowania na drodze – Kotlin promuje wśród dzieci oraz rodziców.

Celem akcji jest również zwiększenie rozpoznawalności marki Kotlin i zwrócenie uwagi na kategorię ketchupów, również po zakończeniu sezonu grillowego. Za kreację tej akcji wizerunkowej marki Kotlin odpowiada Brasil. Planowaniem i zakupem mediów zajmuje się MediaCom.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij