Mind Progress Group mobilnie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mind Progress Group mobilnie

Od września Mind Progress Group rozpoczyna współpracę z firmą myPhone, producentem smartfonów i telefonów komórkowych. Agencja będzie odpowiadać za przygotowanie i realizację kampanii launchingowej dla nowego modelu smartfona myPhone Luna, z 5.5-calowym wyświetlaczem HD.

myPhone jest wiodącym polskim producentem smartfonów i telefonów komórkowych. Od ponad sześciu lat umacnia swoją pozycję na rynku, wykorzystując mobilne technologie w swoich produktach. Wchodzi w skład grupy kapitałowej TelForceOne, lidera na polskim rynku akcesoriów, części zamiennych i sprzętów serwisowych do urządzeń mobilnych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach prowadzonych prac Mind Progress Group skupi się na opracowaniu koncepcji kreatywnej kampanii launchingowej, planu komunikacji przedsięwzięcia, uwzględniającego dobór mediów, przygotowanie projektów graficznych, wraz z ich dostosowaniem do formatów reklamowych oraz obsługę public relations i działań z zakresu e-marketingu. Dodatkowo agencja zajmie się opracowaniem i wdrożeniem projektu strony konkursowej, związanej z premierą nowego modelu smartfona.

Umowę podpisano do końca października, z możliwością jej przedłużenia. Za kompleksową obsługę klienta ze strony Mind Progress Group odpowiada account manager Ewa Laskowska. Osobą dedykowaną do kontaktu z mediami jest PR manager Andrzej Gruszka.

Mind Progress Group to największa agencja marketingu zintegrowanego w Polsce południowo-zachodniej. Od maja posiada oddział w Warszawie. W skład firmy wchodzi ponad 40 specjalistów, którzy planują, realizują i ewaluują projekty oraz działania z zakresu marketing consultingu, public relations, szkoleń, social media, event marketingu, IT, reklamy i kompleksowej obsługi 360 stopni dla klientów z różnorodnych branż – od nowych technologii, retail przez HoReCa, po FMCG.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij