Andrzej Panufnik powraca… na Instagramie! Konkurs fotograficzny

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Andrzej Panufnik powraca… na Instagramie! Konkurs fotograficzny

Muzeum Emigracji w Gdyni ogłasza konkurs na najlepsze zdjęcie z wydarzenia „Powrót Panufnika. 100-lecie urodzin kompozytora” (6-7 września 2014) zrobione smartfonem i zamieszczone w serwisie Instagram. Pokaż nam swoje spotkanie z muzyką klasyczną, odkryj postać Andrzeja Panufnika i wygraj nagrody.

Nagrodami są fascynującą autobiografię kompozytora pt. „Panufnik” oraz odbitki Twoich instagramowych zdjęć, które w polaroidowym klimacie wykona Instadruk.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Czekamy na zdjęcia, które w ciekawy sposób udokumentują udział w wydarzeniach poświęconych Andrzejowi Panufnikowi, polskiemu emigrantowi, wybitnemu kompozytorowi i dyrygentowi. Okazji ku temu będzie wiele – Muzeum Emigracji w Gdyni przygotowało szereg warsztatów dla dorosłych i dzieci, spotkań dyskusyjnych, pokazów filmowych i koncertów, a także grę miejską. Program został tak przygotowany, by mogli wziąć w nim udział zarówno melomani, jak i osoby, dla których będzie to pierwszy kontakt z twórczością Panufnika. Zapraszamy również aktywnych użytkowników Instagrama do podzielenia się wrażeniami z wydarzenia i do odkrywania postaci kompozytora, który mimo sławy międzynarodowej, jest w Polsce mało znany.

Aby wziąć udział w konkursie należy polubić profil oraz oznaczyć zdjęcia ze swojego uczestnictwa w wydarzeniu tagami #powrótpanufnika i #muzeumemigracji. Zwycięskie zdjęcie wybierze jury – fotograf Dominik Werner, dziennikarz Łukasz Stafiej oraz Agnieszka Kaim z Muzeum Emigracji w Gdyni. Nagrodą główną w konkursie jest książka „Panufnik”, autobiografia Andrzeja Panufnika oraz bezpłatny wydruk zdjęć z Instagrama w firmie Instadruk. Do wyboru pakiety zdjęć w formatach: kwadratowym, memoprint (z miejscem na podpis) lub miniprint (stylizowane na polaroidy). Przewidziano również 2 wyróżnienia, które także nagrodzimy możliwością bezpłatnego skorzystania z oferty Instadruku.

REGULAMIN KONKURSU

§ I Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem Konkursu pod nazwą „Powrót Panufnika na Instagramie” jest Muzeum Emigracji w Gdyni, partnerem – Instadruk Sp. z o.o.
 2. Uczestnikiem Konkursu jest osoba pełnoletnia, posiadająca konto w serwisie społecznościowym Instagram, która opublikowała za pomocą aplikacji Instagram zdjęcie z wydarzenia „Powrót Panufnika. 100-lecie urodzin kompozytora”, otagowała je hashtagami konkursowymi #powrótpanufnika i #muzeumemigracji oraz polubiła profil Muzeum Emigracji w Gdyni na Instagramie @muzeumemigracji.
 3. Konkurs ma na celu wyłonienie najciekawszych zdjęć prezentujących aktywność Uczestników Konkursu podczas wydarzenia „Powrót Panufnika. 100-lecie urodzin kompozytora”.
 4. Terminarz:
  1.09.2014 – ogłoszenie Konkursu
  6-7.09.2014 – czas trwania Konkursu (pod uwagę będą brane zdjęcia zamieszczone do dnia 7.09.2014r, do godz. 23.59),
  10.09.2014 – ogłoszenie wyników Konkursu.

§ II Warunki i zasady uczestnictwa

 1. Konkurs ma charakter otwarty dla aktywnych użytkowników aplikacji Instagram, udział w nim jest bezpłatny.
 2. W Konkursie nie mogą brać udziału osoby zatrudnione przez Organizatora.
 3. Aby uczestniczyć w Konkursie należy:
  -polubić profil Muzeum Emigracji
  -za pomocą aplikacji Instagram dodać zdjęcie obrazujące temat konkursu – uczestnictwo w wydarzeniu „Powrót Panufnika. 100-lecie urodzin kompozytora” (należy pamiętać, by profil był publiczny),
  - podpisać zdjęcie konkursowe 2 tagami: #powrótpanufnika i #muzeumemigracji.
 4. Udział w Konkursie, rozumiany przez wykonanie wszystkich czynności opisanych w punkcie 3. powyżej, oznacza akceptację warunków Konkursu.
 5. Uczestnik może zgłosić do Konkursu dowolną liczbę zdjęć, ale może wygrać tylko jedną nagrodę.
 6. Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nimi związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby.

§ III Zasady wyłaniania zwycięzców

 1. Spośród uczestników spełniających warunki określone w § II pkt. 3 Jury wskaże 3 osoby, których zdjęcia konkursowe zostaną uznane za najlepsze – 1 zwycięzcę i 2 wyróżnionych.
 2. W skład Jury wchodzą przedstawicielka Organizatora – Agnieszka Kaim, fotograf Dominik Werner oraz dziennikarz Łukasz Stafiej.
 3. 10 września Organizator opublikuje na profilu @muzeumemigracji wyniki Konkursu oraz zawiadomi zwycięzców o fakcie uzyskania prawa do nagrody pod zwycięskim zdjęciem zgłoszonym przez uczestnika do Konkursu na Instagramie.
 4. Zwycięzca jest zobowiązany do kontaktu z Organizatorem w ciągu 48 godzin od otrzymania komentarza z informacją o wygranej: należy wysłać swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu na adres [email protected]

§ IV Nagrody

 1. Nagrodami w Konkursie są:
  - nagroda główna: autobiografia Andrzeja Panufnika pt. „Panufnik”, wyd. Marginesy, 2014 oraz bezpłatny wydruk i przesyłka pakietu zdjęć ze sklepu Instadruk w wybranej formie - kwadraty, memoprinty lub miniprinty o wartości 50 zł;
  - 2 wyróżnienia: bezpłatny wydruk i przesyłka pakietu zdjęć ze sklepu Instadruk w wybranej formie - kwadraty, memoprinty lub miniprinty o wartości 50 zł każde.
 2. O sposobie i terminie odebrania Nagrody Uczestnik Konkursu zostanie powiadomiony w wiadomości email, wysłanej na adres, za pomocą którego skontaktował się On z Organizatorem.
 3. Nieodebrane w wyznaczonym terminie nagrody przepadają.
 4. Jeden Uczestnik Konkursu, może otrzymać w Konkursie tylko jedną nagrodę, przewidzianą niniejszym Regulaminem.
 5. Nagrody konkursowe będą wydawane wyłącznie w postaci określonej Regulaminem, bez możliwości wypłaty ich równowartości w gotówce lub zamiany na inną nagrodę rzeczową.
 6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne ze stanem faktycznym podanie przez nagrodzonego uczestnika Konkursu danych kontaktowych oraz innych danych służących do identyfikacji uczestnika Konkursu oraz wysyłki nagrody.

§V Postanowienia końcowe
Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, w szczególności do zmian terminów poszczególnych czynności Konkursowych.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij