Do grona sygnatariuszy Inicjatywy IAB Polska na rzecz uczciwej reklamy dołącza TVN S.A. oraz TVN Media

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Do grona sygnatariuszy Inicjatywy IAB Polska na rzecz uczciwej reklamy dołącza TVN S.A. oraz TVN Media

Walkę z nielegalnymi serwisami rozpoczyna coraz więcej rozpoznawalnych marek.Do Inicjatywy na rzecz uczciwej reklamy przystąpiły TVN S.A. oraz TVN Media, co znacząco wpłynie na skuteczność podejmowanych działań.

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB, zainicjował akcję mającą na celu podjęcie działań antypirackich w kooperacji z reklamodawcami, domami mediowymi, i innymi podmiotami związanymi z reklamą internetową. Inicjatywę patronatem honorowym objęło Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Inicjatywa IAB Polska na rzecz uczciwej reklamy stanowi dla branży reklamowej drogowskaz w walce z piractwem. Z pełnym przekonaniem jednak podkreślam znaczenie konkretnych działań deklarowanych przez kolejno przystępujące do akcji podmioty. Sygnatariusze, którzy wspierają Inicjatywę stają się prawdziwymi liderami kierunku rozwoju branży internetowej, dlatego przystąpienie do akcji TVN S.A. i TVN Media, marek których nie trzeba nikomu przedstawiać, jest przełomowe w działaniach zwalczających w Polsce piractwo– mówi Prezes IAB Polska Włodzimierz Schmidt.

- Chętnie wspieramy działania Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska w walce z serwisami rozpowszechniającymi nielegalne treści. Wierzymy, że dołączając do grona sygnatariuszy tej inicjatywy możemy skutecznie współdziałać na rzecz osłabienia pozycji piratów. Uświadomienie wszystkim uczestnikom rynku, że ich reklamy mogą wspierać piratów jest bardzo dobrą inicjatywą IAB– powiedział Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN odpowiedzialny za rozwój biznesu.

 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij