Patoagencja współpracuje z Lisek.app

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Patoagencja współpracuje z Lisek.app

Lider rynku q-commerce w Polsce powierzył agencji consulting i realizację działań w obszarze digital acquisition/performance.

– Szukając partnera, który pomoże nam w pozyskiwaniu nowych użytkowników i budowaniu skali przez digital marketing, zależało nam na współpracy z kimś, kto dobrze rozumie nasz biznes i potrafić myśleć poza schematem. Piotrek i Daniel to świetni specjaliści, którzy potrafią efektywnie działać pod wpływem presji zachowując przy tym wysoką kulturę pracy i świetną atmosferę – mówi Justyna Sztengreber, dyrektor marketingu w Lisek.app.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Lisek przełamuje bariery i tworzy nową jakość na rynku e-grocery. Podobnie patrzymy na biznes i wspólnie idziemy pod prąd utartym schematom. No i czasem korzystamy z nowej kategorii „lufki i bibułki” w aplikacji – dodaje Daniel Koszuk, co-founder Patoagencji.

– Ekipę Liska wspieramy w działaniach generujących pobrania aplikacji, ale także z przyjemnością rozmawiamy i konsultujemy niestandardowe działania marketingowe, takie jak np. współpracę z młodymi muzykami czy akcję pomocy Ukrainie. Trzymamy sztamę – uzupełnia Piotrek Michalak, współtwórca agencji.

Lisek.App to polski start up założony przez Marka Kośnika i Michała Krowińskiego. Głównymi inwestorami są założyciele oraz fundusz Manta Ray, będący własnością Sebastiana Kulczyka.Lisek działa w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Łodzi, Katowicach, Dąbrowie Górnicznej, Piasecznie, Ząbkach, Markach i we Wrocławiu. Aplikacja Lisek.app w marcu tego roku przekroczyła liczbę ponad pół miliona pobrań na telefony z systemami Android i iOS. Lisek dociera do ponad 3,5 pół miliona Polaków.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij