Marka WINIARY poleca budyń na podwieczorek!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marka WINIARY poleca budyń na podwieczorek!

Marka WINIARY prowadzi pierwszą od lat kampanię promująca portfolio budyni. Celem działań jest przypomnienie konsumentom o kategorii i podkreślenie, jak ważnym posiłkiem w diecie dziecka jest podwieczorek.

Na potrzeby kampanii powstał 30-sekundowy spot, emitowany w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych takich jak TVP, Polsat i TVN oraz kanałach tematycznych. Aby wzmocnić komunikację, reklama pojawia się również na platformach VOD: wp.pl, Ipla.pl, TVNplayer.pl, a także na YouTube.pl

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

"W naszej kampanii chcemy podkreślić, że podwieczorek ma znaczenie w diecie dzieci, a budyń jest doskonałą propozycją na ten posiłek w ciągu dnia. W dzisiejszych czasach koniec lekcji to dla dzieciaków nie koniec zajęć – po szkole chodzą na basen, karate, taniec, podczas których potrzebują dużo energii. Po powrocie, wartościowym podwieczorkiem jest dla nich właśnie ciepły, pożywny, bo zawierający mleko, i pyszny budyń WINIARY". –– mówi Marzena Maciąg-Urbańska, Group Product Manager odpowiedzialna za kategorię deserów WINIARY.

Budynie WINIARY od tego roku są dostępne w nowych opakowaniach, które podkreślają tradycyjny, domowy smak i sprawdzone receptury budyni WINIARY uwielbianych od lat.

Za kreację spotu odpowiada agencja Legend Group Sp. z o.o., a za zakup mediów dom mediowy MEC Sp. z o.o.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij