Tommy Hilfiger otwiera futurystyczny sklep w metawersum Roblox

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Tommy Hilfiger otwiera futurystyczny sklep w metawersum Roblox

Marka Tommy Hilfiger wciąż poszerza swoją aktywność na platformie Roblox i otwiera wirtualny sklep TOMMY PLAY inspirowany kulturą uliczną Bronxu.

Futurystyczny sklep Tommy Play

Obecność firmy na Roblox rozpoczęła się w grudniu 2021 wraz ze stworzeniem wirtualnej kolekcji Tommy X Roblox Creators, która powstała we współpracy z ośmioma projektantami cyfrowej mody. W czerwcu bieżącego roku rozwinęła się przestrzeń TOMMY PLAY, gdzie na bieżąco powstają treści dla wirtualnej społeczności.  

Przełamując prawa fizyki „realu”, w wirtualnym świecie sklep TOMMY PLAY ulokowano wysoko na niebie. Zdobią go kamienne posągi zwierząt inspirowane nowojorskim zoo oraz graffiti lokalnych artystów ulicznych, przybliżając legendarną atmosferę Bronxu. 

Oferta sklepu skupia się na kolekcji TOMMY JEANS Pop, w której znaleźć można słynne puchówki,  wiatrówki, bluzy z kapturem i akcesoria takie jak: kapelusze bucket hat oraz torby nerki. Dodatkową atrakcją projektu jest wirtualny park do parkour, gdzie odwiedzający mogą tworzyć  własne graffiti lub dać się porwać przez street dance. Użytkownicy mogą również podjąć wyzwanie i zdobyć dostęp do ukrytej imprezowni, w której zadbano nawet o takie szczegóły jak specjalne miejsce dla dla DJ-a.  

Znani z pierwszego projektu marki w Robloxie: 
@StrapCode@MahaIo@Blizzei@missmudmaam@Martin_Rblx2@Polarcub_art i @RynityRift 
również i tym razem zaangażowali się we współpracę i pomogli w zaprojektowaniu futurystycznego sklepu.  

Tommy Hilfiger wspiera gaming

Partnerstwo marki z platformą multiwersum to kolejny krok w ciągłym odkrywaniu wirtualnych przestrzeni i gier przez Tommy'ego Hilfigera. To uzupełnienie inicjatywy Team Tommy, która ma na celu zwrócenie uwagi i wyróżnienie ośmiu wschodzących talentów ze społeczności gamingu. Zakorzeniony w dziedzictwie Tommy'ego Hilfigera, polegającym na wspieraniu nowych  i rozwijających się artystów, długofalowy projekt Team Tommy ma za zadanie wspierać tzw. futuremakers i zwrócić uwagę na ich unikalne głosy w strefie cyfrowej przestrzeni. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij