Katarzyna Roguska dołącza do zespołu agencji Stor9_

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Katarzyna Roguska dołącza do zespołu agencji Stor9_

W lipcu do zespołu agencji reklamowej Stor9_ specjalizującej się w influencer marketingu, dołączyła Katarzyna Roguska, która obejmie stanowisko new business managera.

Katarzyna Roguska dołączyła do zespołu Stor9_ z Bauer Media Group gdzie przez ostatnie 4 lata jako starsza specjalistka ds. reklamy była odpowiedzialna za pozyskiwanie klientów oraz realizację kampanii w obszarze influencer marketingu. Wcześniej związana była m.in. z agencją Red8 Digital, gdzie pracowała w dziale Client Service oraz administracji. W swojej karierze współpracowała z markami takimi jak: L’Oreal, Estée Lauder, Dr.Oetker, Hortex, AmRest, Unilever czy Ferrero. 

W Stor9_ będzie odpowiedzialna za rozwój współpracy z nowymi klientami w obszarze szeroko rozumianego influence marketingu, w tym produkcji contentu z gwiazdami i influencerami, opracowywanie strategii komunikacji marki w oparciu o influencerów. 

Rynek na nasze produkty oraz usługi, które jesteśmy w stanie realizować stale się powiększa. Rośnie grono marek korzystających z wizerunku osób znanych oraz influencerów nie tylko w kanałach social mediach, a my jako agencja jesteśmy w stanie „dowieść” nie tylko największe nazwiska ale także wyprodukować content od spotów TV, przez materiały social media po produkcje branded content na strony marek bądź platformy vod. Dlatego też oprócz stałego zwiększania kompetencji i pozyskiwania nowych umiejętności, powiększamy także zasoby pozwalające na skuteczne dotarcie z naszą ofertą do przedstawicieli marek – mówi Anna Zielińska, CEO Stor9_ 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij