Martyna Popiołek-Dębska (CCC): To do nas należy decyzja, którym influencerom będziemy ufać

Martyna Popiołek-Dębska (CCC): To do nas należy decyzja, którym influencerom będziemy ufać

Zapraszamy do śledzenia naszego nowego cyklu podcastów, który powstał we współpracy z Wydziałem Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jego prowadzącymi są ekspertki od PR-u i influencer marketingu – Emilia Zakrzewska i Dagmara Tarka.

Sprawdź pozostałe odcinki podcastu z cyklu „PR na backstage’u":

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Gościnią drugiego odcinka jest Martyna Popiołek-Dębska – radczyni prawna w grupie CCC, odpowiedzialna m.in. za prawne aspekty działań marketingowych, w tym za współprace z polskimi i zagranicznymi influencerami. To z nią Emilia i Dagmara rozmawiają o tym, czy nowe rekomendacje UOKiK zmienią rynek influencerów. Tematem będą również ogólne kwestie prawne związane z influencer marketingiem.

– Kraje Unii Europejskiej mają już uregulowania prawne w zakresie influencer marketingu. Większość państw, które wprowadziły takie regulacje, zdecydowały się na tzw. „miękkie rozwiązania" – przyjmowane są różne kodeksy dobrych praktyk i etycznych działań – ale nie ma twardych regulacji w ochronie konsumentów. Na polskim rynku także szykują się zmiany, są one właściwe i mają unormować branżę – mówi Martyna Popiołek-Dębska, radczyni prawna z grupy CCC.

Z podcastu dowiecie się, jak te regulacje wyglądają na świecie, jakie plany ma UOKiK i czego mogą obawiać się polscy influencerzy.

Sprawdź NOWY odcinek podcastu „PR na backstage'u"!

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij