YOUR KAYA została oficjalnym partnerem SBM FFestival

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
YOUR KAYA została oficjalnym partnerem SBM FFestival

W tym roku SBM FFestival to nie tylko znani artyści i świetna muzyka, ale także budowanie społeczności oraz wspieranie pasji i niezależności – również u kobiet. W związku z tym, oficjalnym partnerem tegorocznej edycji wydarzenia została polska marka YOUR KAYA.

W ramach współpracy marka zaangażowała się m.in. w przekazanie zapasu produktów higienicznych na festiwalowe pole namiotowe. W ich skład wchodzą podstawowe środki czystości dla kobiet m.in. tampony, podpaski, jak i płyny oraz chusteczki do higieny intymnej. Oprócz tego produkty znajdą się w boxach festiwalowych, a otrzymają je festiwalowicze i ambasadorzy, którzy nabyli bilety premium. Your KAYA oraz SBM FFestival przygotowali także wspólny konkurs, gdzie do wygrania będą bilety na tegoroczną edycję wydarzenia.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zarówno Your KAYA jak i SBM FFestival podzielają te same wartości. Obu markom bliskie jest ekologiczne podejście i inkluzywność, stąd współpraca ta jest bardzo naturalna. W tym roku na teren festiwalu każdy uczestnik może wejść z własnym bidonem, tak aby nie generować niepotrzebnych odpadów, na miejscu dostępne będą wielorazowe kubki, woda do uzupełniania oraz strefa gastronomiczna wolna od plastiku. Sam festiwal jest również przyjazny osobom z niepełnosprawnościami, o co organizatorzy zadbali wspólnie z Fundacją Polska Bez Barier. 

Your KAYA to ekologiczna marka produkująca środki do higieny intymnej i pielęgnacji z misją edukowania i uświadamiania odbiorców w kontekście tematów związanych z szeroko rozumianą seksualnością i innych „wstydliwych” zagadnień. Marka mierzy się z problemem tematów tabu publikując edukacyjne i eksperckie artykuły w serwisie You KNOW, który daje poczucie przynależności, wartościowe, rzetelne treści oraz bezpieczną i otwartą przestrzeń do swobodnego zgłębiania siebie.  

SBM FFestival jest flagową imprezą wytwórni muzycznej SBM LABEL oraz agencji SOLD OUT. Pierwsza edycja odbyła się w 2016 roku i stała się tradycją na stałe wpisaną w harmonogram polskich festiwali muzycznych. Z roku na rok wydarzenie przyciąga coraz to większe grono słuchaczy różnych gatunków muzycznych. SBM FFestival to także mnóstwo wydarzeń towarzyszących, m.in. panele dyskusyjne i warsztaty różnego rodzaju.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 25-27 sierpnia na Lotnisku Bemowo Babice w Warszawie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij