BIC Kids uruchamia interaktywną stronę dla najmłodszych

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
BIC Kids uruchamia interaktywną stronę dla najmłodszych

We wrześniu marka BIC Kids pod adresem Bickids.com uruchomiła nową, odświeżoną stronę internetową. Poza wskazówkami dotyczącymi nauki pisania oraz informacjami o produktach piśmienniczych BIC, na stronie znaleźć można m.in. materiały do nauki oraz interaktywne kąciki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowa strona Bickids.com to prawdziwe centrum aktywności dla najmłodszych – edukacyjne gry będą mogły posłużyć zarówno do zabawy, jak i pomoc w odrabianiu zadań domowych.

Dzieci na stronie BicKids.com mogą skorzystać z kącika zabaw (nauka pisania, wycinanki, kolorowanki), rodzice – założyć profil dziecku (i monitorować postępy pociechy na stronie), poczytać artykuły o roli pisania ręcznego oraz pobrać gotowe materiały do zabaw, zaś nauczyciele – wybierać spośród propozycji ćwiczeń oraz gotowych zeszytów zajęć.

 

Strona BicKids.com dostępna jest w dwunastu wersjach językowych oraz w specjalnej edycji na tablety i smartfony (aplikację BIC Kids Play and Colour na urządzenia mobilne można pobrać m.in. w Google Play).

Marka BIC Kids należy do Grupy BIC, światowego lidera w produkcji niezawodnych i innowacyjnych artykułów piśmienniczych, maszynek oraz zapalniczek w przystępnej cenie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij