Kto zostanie Bizneswoman roku 2014?

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kto zostanie Bizneswoman roku 2014?

Od 11 września 2014 r. ruszają zgłoszenia do VI edycji ogólnopolskiego konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku 2014. Organizatorami konkursu są Sukces Pisany Szminką i Radio ZET Chilli.

Uczestniczki mają szansę na tytuł w jednej z czterech kategorii, takich jak: Debiut Roku, Moja Firma, Korporacja, Działalność na rzecz kobiet. Nowością jest specjalne wyróżnienie za dokonania w świecie nowych technologii. Zgłoszenia kandydatek będą oceniane m.in. pod względem przedsiębiorczości, kreatywności, innowacyjności, umiejętności pozyskiwania funduszy na rozwój, efektywności inwestycji, poziomu społecznego zaangażowania zarządzanych podmiotów, a także pasji i wytrwałości w realizacji zamierzonych celów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jeśli jesteś kreatywną menedżerką pracującą w korporacji, założycielką innowacyjnego start-upu, właścicielką prężnie rozwijającej się firmy z sektora mikro i MŚP lub kobietą prowadzącą działalność charytatywną i społeczną, to konkurs Bizneswoman Roku jest dla Ciebie. Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 14 listopada 2014 na adres e-mail: [email protected]

Olga Kozierowska, twórczyni Sukcesu Pisanego Szminką oraz konkursu mówi: Od dawna obserwuję i wspieram działalność kobiet w biznesie i widzę, że z roku na rok odważniej podbijamy ten świat. Kobiety rozwijają firmy na skalę międzynarodową. Sięgają po najwyższe stanowiska w korporacjach, angażują się w różnego typu inicjatywy - mają pomysły i wiedzą, co zrobić, by osiągnąć sukces. Konkurs Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku jest po to, by nagradzać i nagłaśniać takie aktywności.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Wstępnej selekcji pod względem m.in. spełnionych warunków formalnych dokonuje audytor konkursu PwC. Do drugiego etapu zostaje zaproszonych 20 pań, które mają za zadanie przygotować prezentację swoich projektów i osiągnięć. Na tej podstawie jury pod przewodnictwem Dr Ireny Eris wybierze 5 laureatek w kategoriach: Debiut Roku, Moja Firma, Korporacja, Działalność na rzecz kobiet oraz przyzna specjalne wyróżnienie. Dodatkowo kandydatki do tytułu Bizneswoman Roku mają szansę otrzymać Nagrodę Publiczności, która każdego roku przyznawana jest przez Internautów.

Olga Zarachowicz, członkini Jury i Dyrektor Zarządzający ds. HR w Grupie PZU mówi: „Lubię pracować z kobietami, bo łączą nas cechy przypisane do skuteczności, takie jak nastawienie na cel oraz wysokie zdolności organizacyjne. Jednocześnie pamiętamy, że sukces jest możliwy dzięki innowacji i inspiracji. Praca w PZU daje mi możliwości spotykania na co dzień właśnie takich kobiet. Patronat nad konkursem daje nam możliwość wsparcia fantastycznych pań, które udowodniły, że determinacja w dążeniu do celu oraz wyobraźnia pozwalają na osiąganie najwyższych szczytów, również biznesowych".

Ambasadorkami konkursu są także finalistki i laureatki poprzednich edycji. Ewa Misiak, zdobywczyni tytułu Bizneswoman Roku 2013 w kategorii „Korporacja” powiedziała: „Miejsce w finale jest dla mnie osobistym wyróżnieniem, a wygrana dawką dodatkowej motywacji. Miło jest wiedzieć, że to, co robię, w co wierzę i czemu poświęcam ogromne pokłady swojej energii, zostaje docenione przez grono tak wybitnych osób zasiadających w kapitule konkursu. To wyróżnienie dodało mi skrzydeł i utwierdziło w przekonaniu, że moja działalność jest potrzebna i ważna społecznie.”

Finalistki konkursu poznamy w styczniu 2015, natomiast laureatki zostaną przedstawione na uroczystej gali, która odbędzie się w lutym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Szczegółowe informacje na temat zasad uczestnictwa oraz przebiegu konkursu można znaleźć na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij