Leadfactory.pl - nowa jakość generowania leadów B2B

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Leadfactory.pl - nowa jakość generowania leadów B2B

IDG Poland udostępnia platformę leadfactory.pl gwarantującą dostęp do wysokiej jakości leadów B2B.

Leadfactory.pl pozwala na zintegrowanie kompleksowych i wielokanałowych działań on i offline prowadzonych przez IDG Poland z możliwością samodzielnego i intuicyjnego pozyskiwanie wysokiej jakości aktywnych leadów. Platforma leadfactory.pl oferuje dwie funkcjonalności: możliwość darmowego dostępu do leadów przypisanych klientowi w ramach wcześniejszej współpracy oraz opcję pozyskiwania nowych leadów z uwzględnieniem scoringu opartego o czynniki demograficzne (m.in. stanowisko, specjalizacja, branża, wielkość zatrudnienia) jak i behawioralne  (kategorie zainteresowań, wykonane działania).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Unikalność rozwiązania zaoferowanego przez IDG Poland wynika w głównej mierze z bardzo wysokiej jakości leadów będącej wynikiem rozbudowanego scoringu uwzględniającego zarówno czynniki demograficzne jak i behawioralne oraz możliwości pełnego dopasowania leadów do potrzeb biznesowych firm technologicznych.

Jest to możliwe dzięki wieloletniej obecności firmy na rynku IT, różnorodności narzędzi i kanałów on i offline  (konferencje biznesowe i technologiczne, webinaria, rekrutacja na eventy, badania i materiały eksperckie, prasa, serwisy  informacyjne i społecznościowe) wykorzystywanych przez firmę. Ponad 20 lat współpraca z decisionmakers firm technologicznych, umożliwiła IDG Poland nie tylko zbudowanie długoterminowych relacji z osobami decyzyjnymi w zakresie IT, ale przede wszystkim zdobycie kompleksowej wiedzy o klientach, ich oczekiwaniach oraz potrzebach biznesowych.

 B2B to sektor, w którym jakość relacji biznesowych, znajomość potrzeb i oczekiwań klienta oraz dotarcie do osób decyzyjnych mają kluczowe znaczenie i bezpośredni wpływ na ROI firmy. Dzięki wieloletniemu i kompleksowemu zakresowi rozwiązań, międzynarodowemu doświadczeniu dopasowanemu do lokalnych potrzeb oraz wielokanałowej promocji rozwiązanie leadfactory.pl wdrożone przezIDG Poland zdają się być optymalną opcją dla B2B.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij