Buty adidas Energy Boost trafiły do biegających księżniczek

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Buty adidas Energy Boost trafiły do biegających księżniczek

Weekend 13-14 września przejdzie do historii kobiecego biegania. Na terenie warszawskiej Agrykoli, Mikołaj Roznerski wcielił się w rolę księcia. Wraz ze swoim orszakiem poszukiwał księżniczek, którym rozdał najnowsze buty adidas Energy Boost. A to nie koniec atrakcji.

O co biega?

W sobotę i niedzielę (13-14 września) w okolicach warszawskiej Agrykoli, biegający książę wytrwale szukał biegających księżniczek. Mikołaj Roznerski - aktor, który przebojowo wcielił się w rolę księcia, z wybranymi dziewczynami przymierzał nową parę butów do biegania adidas Energy Boost. Jeżeli pasowały – dawał im je w prezencie, a biegaczka stawała się biegającą księżniczką. – Ten trening zapamiętam chyba do końca życia. Umówiłam się z koleżanką, jak co sobotę, na kilkunastokilometrowy trening w okolicy Agrykoli. Kiedy już zaczęłyśmy biec, nagle wpadłyśmy na tego przystojnego księcia, ze swoją świtą. Zaczepił nas, zmotywował do dalszego biegu i dostałam od niego śliczne, różowe Boosty! – relacjonuje Malwina, jedna z „obdarowanych” biegaczek. – Do tej pory nie biegałam w butach adidas, ale teraz na pewno się to zmieni, te buty są naprawdę świetne – dodaje Monika, która w niedzielę miała przyjemność natknąć się na księcia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kolejna niespodzianka!

Dla wszystkich dziewczyn, także tych, które nie mogły spotkać się z księciem „na żywo”, został przygotowany konkurs, którego szczegóły znajdziecie na stronie.

Agrykola pękała w szwach

Zaplanowana przez adidas aktywacja dla biegaczek była zapowiadana zarówno w mediach, jak i kanałach społecznościowych. Jeszcze przed jej rozpoczęciem spotkała się z bardzo pozytywnym odzewem ze strony dziewczyn – przeszło ponad 700 zadeklarowało swój udział poprzez Facebookowy event.

Więcej zdjęć z aktywacji na AgrykoliI

Dołącz do nas na stronie i na facebooku

#biegajacaksiezniczka
#boostyourrun

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij