Hoop Cola tytularnym sponsorem Hoop Likes Festival – festiwalu ludzi internetu

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Hoop Cola tytularnym sponsorem Hoop Likes Festival – festiwalu ludzi internetu

Marka Hoop Cola kontynuuje strategię działań dla ludzi internetu i promuje hasło „można inaczej”.

Po majowym wydarzeniu – pierwszym internetowym talent show, w którym marka szukała nowej gwiazdy Youtube’a, przyszła kolej na kolejny krok. Hoop Cola została tytularnym sponsorem pierwszego festiwalu ludzi internetu „Hoop Likes Festival”.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

26 i 27 września halą Amber Expo w Gdańsku zawładną gwiazdy internetu i ich fani. Pierwsza edycja festiwalu połączy wiele dziedzin: gry, modę, kuchnię oraz muzykę. Wystąpią m.in. Bednarek, Grubson, Margaret, CurlyHeads z Dawidem Podsiadło, The Dumplings, SA Wardęga i Abstrachuje.tv.  

Hoop LikesFestival Gdańsk 2014 to wyjątkowe wydarzenie interaktywne i multimedialne. W Gdańsku wystąpią gwiazdy znane z ekranów komputerów: blogerzy, vlogerzy, youtuberzy i muzycy, którzy jako główne miejsce swojej aktywności wybrali sieć. Będzie można ich spotkać na żywo, poznać i wejść z nimi w interakcję. To pierwsza impreza, która w taki sposób łączy światy online i offline w różnych dziedzinach: muzyki, gier, mody i kuchni.

Wspieramy ludzi, którzy patrzą na świat inaczej niż inni, którzy budują swoje życie i karierę nie w tradycyjny sposób, ale w Internecie. To ciekawe postaci, które potrafią zadziwić, rozśmieszyć, a przede wszystkim pokazać, że można inaczej, zgodnie z filozofią marki Hoop Cola – wyjaśnia Patrycja Giurko, Marketing Manager, Hoop Polska.

Festiwal podzielony jest na pięć stref:

  • Music Zone – na scenie muzycznej wystąpią m.in. Bednarek, Grubson, The CurlyHeads z Dawidem Podsiadło, Cezik, The Dumplings, Margaret, Grubson, Ifi Ude, Karolina Czarnecka i  Young Stadium Club.
  • Fashion Zone –  w  strefie mody zobaczyć będzie można pokazy młodych projektantów zainspirowanych technologią: Małgorzaty Dudek i Macieja Sieradzkiego, performance Gedeon Cosplay i fluorescencyjne show Zee, inspirowane mangą.  
  • Game Zone – w tej strefie  będzie można zagrać w Fifę, LoL i Battlefielda z graczami  najpopularniejszymi na polskim YouTube: SA Wradęgą, Rockiem, SKFF, Gimperem.
  • Food Zone – strefa kulinarnych aktywności, szaleństwom live cookingu oddawać się tu będą: Piotr Ogiński z Kocham Gotować, Chwytak, Red Lipstic Monster i Czesław Mozil.
  • Likes Zone – tu spotkać będzie można m.in.Jessikę Mercedes, Raadzką,  Maffashion, Niezapominajkę, ekipę Abstrachuje i Z Dupy.

Jednocześnie, dzięki współpracy z serwisem veedo - zarówno sceny, jak i backstage - będzie można podglądać w streamingu.

Start festiwalu 26 września o 17.00 w hali AmberExpo w Gdańsku.

Szczegółowe informacje o festiwalu oraz o biletach znajdują się na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij