Grupa PZL rozszerza swój zespół i wzmacnia dział Design oraz agencję Buzzgrow

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grupa PZL rozszerza swój zespół i wzmacnia dział Design oraz agencję Buzzgrow

Grupa PZL poszerza zespół agencji PZL, do którego dołączyły trzy osoby. Pola Gretkowska objęła stanowisko junior copywritera a kolejne dwie osoby – Ivanna Vovk oraz Julia Krawczyk – zasiliły dział Design, odpowiednio na stanowiskach graphic & motion designerki oraz junior graphic designerki. Obie pracują w teamie kierowanym przez Huberta Barczaka, head of design. Tym samym PZL wzmacnia dodatkowo swoje kompetencje w zakresie brandingu i projektowania opakowań.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jednocześnie do agencji digitalowej Buzzgrow dołączył Kamil Gajdek, który objął stanowisko creative & content managera. Kamil blisko 9 lat spędził w dziale marketingu  marki X-KOM, tworząc i realizując wiele nowatorskich kampanii digitalowych, różnego rodzaju aktywacji konsumenckich, projektów gamingowych i technologicznych.

W tym oraz przyszłym roku, jako Grupa PZL, mocno stawiamy na rozwój działu brand design w ramach struktur agencji PZL oraz ciągły rozwój zasobów digitalowych, które wspólnie z naszą spółką córką agencją Buzzgrow mają prowadzić do jeszcze pełniejszej integracji oferowanych przez PZL i Buzzgrow usług. W związku z tym zdecydowaliśmy o poszerzeniu zespołu o kilka osób, które z jednej strony wspierać będą dział kreacji w myśleniu koncepcyjnym a z drugiej będą realizowały projekty z zakresu brand designu i projektowania graficznego. Również w agencji Buzzgrow zwiększa się spektrum i zakres realizowanych projektów digitalowych, dlatego bardzo się cieszę, że dołącza do nas Kamil Gajdek, którego duże doświadczenie w tym zakresie pomoże nam jeszcze lepiej i bardziej kompleksowo realizować onlinowe projekty – mówi Michał Nadgrodkiewicz, dyrektor zarządzający PZL i Buzzgrow.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij