XTB sponsorem tytularnym gal KSW

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
XTB sponsorem tytularnym gal KSW

XTB przedłuża współpracę z KSW, jedną z największych organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. W ramach nowej umowy XTB zostanie sponsorem tytularnym gal KSW w 2023 roku.

Umowa zawarta jest na cały 2023 rok i obowiązywać będzie podczas 10 z 12 zaplanowanych gal, a 6 z tych wydarzeń będzie nosiło nazwę XTB KSW. W pozostałych przypadkach XTB będzie sponsorem strategicznym, podobnie jak w 2022 roku.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pierwszą galą, rozpoczynającą współpracę, będzie grudniowa gala XTB KSW 77 z historyczną walką Mamed Khalidov kontra Mariusz Pudzianowski. XTB chce podkreślić swoją pozycję na rynku, kontynuując współpracę z KSW z mocnym uderzeniem.

Jestem bardzo zadowolony z przedłużenia tej współpracy. Rok 2022 pokazał nam, że te działania są bardzo efektywne. Jestem przekonany, że decyzja o rozszerzeniu działań przyniesie obu stronom jeszcze więcej pozytywnych efektów – mówi Omar Arnaout, prezes zarządu XTB.

Rozszerzenie współpracy to kolejne działanie promocyjne XTB skupiające się na budowaniu wizerunku marki jako jednego z największych brokerów w Europie. XTB aktualnie współpracuje również z utytułowanymi zawodnikami MMA: Joanną Jędrzejczyk, Jirim Prochazką oraz Conorem McGregorem, który niedawno został globalnym ambasadorem marki.

Cieszymy się, że w 2023 roku będziemy nie tylko kontynuować wspólną podróż z XTB, ale również w osiemnastym roku istnienia Federacji KSW dorośliśmy do tego, by zaufany partner zagościł na stałe w tytułach naszych największych wydarzeń – dodaje Maciej Kawulski współwłaściciel KSW.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij