Poznaj nadzwyczajne buty Reebok ZQUICK

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Poznaj nadzwyczajne buty Reebok ZQUICK

Człowiek od wieków dąży do pobijania kolejnych rekordów. Stale mierzy wysoko, by osiągać najlepsze wyniki. Ta potrzeba sprawia, że nasze ciało pozostaje w ciągłym ruchu – zupełnie jak w sporcie, gdzie każdy zawodnik pragnie być najszybszym.

Reebok, inspirowany technologią stosowaną w oponach samochodów sportowych, stworzył nadzwyczajnie szybkie buty ZQUICK ELECTRIFY  – zapewniające pewność i dopasowanie do każdego ruchu w trakcie nawet najbardziej intensywnego treningu. Reebok ZQUICK jest stworzony dla tych, którzy cenią sobie bezkompromisową szybkość. Pianka, wypełniona bąbelkami powietrza i nacięcia w podeszwie, daje możliwość doskonałego kontaktu z podłożem, co amortyzuje Cię podczas szybkich biegów, zapewnia przyczepność i kontrolę podczas nagłych zmian kierunku. Siateczki umieszczone w cholewce umożliwiają odpowiednią cyrkulację powietrza. Technologia NANOBREEZE zapewnia wentylację i sprawia, że stopy pozostają chłodne podczas treningu biegowego. Dodatkowo buty zostały wzbogacone o innowacyjną miękką wkładkę wewnątrz – system NANOWEB – który zapewnia komfort, wygodę, chroni przed obtarciami, dopasowuje się do stopy, stabilizuje ją i zapobiega jej przesunięciom podczas biegów miejskich krótko i średniodystansowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Buty ZQUICK od Reebok reagują na każdy, nawet najmniejszy ruch stopy, zapewniając bezpieczeństwo i jednocześnie chroniąc przed kontuzjami. Są stworzone z myślą o tych, którzy nie chcą zostawać w tyle w pogoni za nowoczesnością, ale należą do entuzjastów aktywnego życia, za którymi to inni chcą podążać. Poznaj Reebok ZQUICK – z nimi bieganie już nigdy nie będzie takie samo.

Reebok ZQUICK MEN
Cena: 379 zł

Reebok ZQUICK WOMEN
Cena: 379 zł

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij