Wawel „Made in Poland”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Wawel „Made in Poland”

Wawel to polska marka, która od lat cieszy się niesłabnącym zaufaniem konsumentów. Bogata historia firmy oraz przemiany, jakie przechodziły jej produkty i etykiety stały się inspiracją dla organizatorów Dni Designu w Stalowej Woli.

W ramach wydarzenia, które zostało objęte patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego zaplanowano wiele atrakcji. Główną z nich będzie wystawa „Made in Poland”, która ma na celu przedstawienie znanych i tradycyjnych wzorów polskiego designu i ikonosfery. Na wystawie nie mogło zabraknąć firmy Wawel, która charakteryzuje się wieloletnią historią oraz imponującymi zbiorami swoich archiwalnych opakowań i reklam.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Bardzo się cieszymy, że zostaliśmy zaproszeni do udziału w tej wystawie. Dzięki temu będziemy mieli możliwość zaprezentowania historii naszej firmy. Pokażemy jak zmieniała się przez ostatnie lata, a także jak wraz z upływem czasu ewoluowały nasze reklamy, a przede wszystkim etykiety naszych produktów. Zaprezentujemy opakowania czekolad Na przykładzie czekolad Gorzkiej Krakowskiej i Jagiellońskiej (obecnie Mlecznej) pokażemy proces graficznej przemiany etykiet oraz logotypu firmy Wawel.– powiedziała Jagoda Orłowska-Słup, Brand Manager w firmie Wawel SA.

Wystawę „Made in Poland” będzie można zobaczyć w Stalowej Woli od 27 września do 30 listopada.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij