Wawel „Made in Poland”

Wawel „Made in Poland”

Wawel to polska marka, która od lat cieszy się niesłabnącym zaufaniem konsumentów. Bogata historia firmy oraz przemiany, jakie przechodziły jej produkty i etykiety stały się inspiracją dla organizatorów Dni Designu w Stalowej Woli.

W ramach wydarzenia, które zostało objęte patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego zaplanowano wiele atrakcji. Główną z nich będzie wystawa „Made in Poland”, która ma na celu przedstawienie znanych i tradycyjnych wzorów polskiego designu i ikonosfery. Na wystawie nie mogło zabraknąć firmy Wawel, która charakteryzuje się wieloletnią historią oraz imponującymi zbiorami swoich archiwalnych opakowań i reklam.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

„Bardzo się cieszymy, że zostaliśmy zaproszeni do udziału w tej wystawie. Dzięki temu będziemy mieli możliwość zaprezentowania historii naszej firmy. Pokażemy jak zmieniała się przez ostatnie lata, a także jak wraz z upływem czasu ewoluowały nasze reklamy, a przede wszystkim etykiety naszych produktów. Zaprezentujemy opakowania czekolad Na przykładzie czekolad Gorzkiej Krakowskiej i Jagiellońskiej (obecnie Mlecznej) pokażemy proces graficznej przemiany etykiet oraz logotypu firmy Wawel.– powiedziała Jagoda Orłowska-Słup, Brand Manager w firmie Wawel SA.

Wystawę „Made in Poland” będzie można zobaczyć w Stalowej Woli od 27 września do 30 listopada.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij