Maczfit wyróżniony w programie Konsumencki Lider Jakości

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Maczfit wyróżniony w programie Konsumencki Lider Jakości

Marka cateringu dietetycznego Maczfit już po raz trzeci została wyróżniona Konsumenckim Liderem Jakości dzięki restrykcyjnej procedurze tworzenia potraw, ale też miłości i pasji do gotowania.

Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolskie badanie konsumenckie przeprowadzone w tym roku na próbie ponad 15 tysięcy konsumentów. Jego celem jest wyłonienie najlepiej ocenianych jakościowo marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. W tym roku wśród laureatów już po raz trzeci znalazł się catering dietetyczny Maczfit. Czym zapewnił sobie sukces?

Maczfit charakteryzuje bezkompromisowe podejście do jakości. Restrykcyjne standardy higieniczne obowiązują wszystkich pracowników. Każdy surowiec wykorzystywany w produkcji pochodzi od zatwierdzonych dostawców. Cały proces produkcyjny jest kontrolowany i nadzorowany na wielu etapach. Wyznaczone są punkty kontrolne gwarantujące jakość i bezpieczeństwo produktów finalnych. Zadowolenie naszych konsumentów jest dla nas priorytetem, każdy klient Maczfit ma możliwość oceny dania w naszej aplikacji – każde danie ocenione poniżej oczekiwanego poziomu przechodzi proces modyfikacji. Dania, które nie uzyskują satysfakcjonujących ocen są usuwane z menu, a w ich miejsce wprowadzamy nowe propozycje – dodaje Izabela Topolska, dyrektor ds. jakości w Maczfit.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij