Nowy katalog jesienny w FACTORY Outlet

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowy katalog jesienny w FACTORY Outlet

Dwudziestego trzeciego września - w pierwszym dniu kalendarzowej jesieni - FACTORY Outlet publikuje nowy ogólnopolski katalog jesiennej mody 2014 „Smart AUTUMN”. Największa sieć outlet w Polsce podpowiada w nim jak ubrać się modnie, wygodnie i tanio tej jesieni.

Katalog wyróżnia się kilkoma nowymi pomysłami. Nie pokazuje pojedynczych produktów dostępnych w outletach, lecz wybrane przez profesjonalną stylistkę i jurora mody – Monikę Harłacz – gotowe zestawy jesienne: dla kobiet, mężczyzn, dzieci i dorosłych w każdym wieku. Propozycje dopasowane są także do różnych sytuacji: szkoła, aktywny wypoczynek czy elegancja. Stylistka podpowiada jakie wybrać jesienne dodatki i na co zwracać uwagę przy doborze jesiennej garderoby.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nie chcemy zarzucać naszych klientów setkami pojedynczych ubrań. Zamiast tego pokazujemy kilkanaście ciekawych, całościowych propozycji. Pokazujemy modę dla każdego. Udowadniamy, że zakupy w outletach są ciekawe i trendy, że w naszych sklepach można ubrać się od stóp do głów – mówi Marta Kocik - Regional Marketing Manager Neinver.

Katalog zawiera także podpowiedzi wielu jesiennych dodatków: perfum, kapeluszy czy nawet kubków termicznych. Zakupy w outletach to ponad 250 znanych modowych marek, w cenach niższych zawsze od 30 proc.-80 proc..  Każdy produkt w katalogu zaopatrzony jest w cenę outletową, czyli oferowaną w FACTORY i cenę w retailu a więc w normalnej dystrybucji.  Smart AUTUMN będzie dostępny we wszystkich pięciu centrach outlet FACTORY w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie, a także w  wybranych puntkach centrów miast, hotelach i restauracjach.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij