Strona i aplikacja inicjatywy Bistronaut zaprojektowane i wdrożone przez Artegence

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Strona i aplikacja inicjatywy Bistronaut zaprojektowane i wdrożone przez Artegence

Bistronaut to możliwość skomponowania indywidualnej diety pudełkowej od znanych i cenionych restauracji – idealna opcja dla każdego jedzeniowego freaka, któremu bardziej niż na deficycie kalorycznym zależy na wyjątkowych doznaniach smakowych. Za UX/UI design oraz development projektu odpowiadała agencja Artegence.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Aplikacja i strona Bistronaut to funkcjonalne i łatwe w obsłudze narzędzie, które umożliwia łączenie restauratorów z foodies, poszukującymi diety pudełkowej, w oryginalnej i dostarczającej niezastąpionych, kulinarnych wrażeń formie. To także serwis i aplikacja stworzone w odpowiedzi na potrzeby amatorów dobrego jedzenia, a jednocześnie wirtualne bistro, gdzie szybko można skomponować dietę zgodnie z preferencjami klienta. 

Artegence uczestniczyła w tworzeniu serwisu i aplikacji Bistronaut. Odpowiadała za UX/UI design oraz development strony – koncepcję i wdrożenie narzędzia, a także dopasowanie do oczekiwań użytkowników aktywnie korzystających z narzędzi świata online.

Stworzyliśmy Bistronaut, szukając rozwiązania bazującego na bardzo popularnej idei diet pudełkowych, jednak dopasowanego do preferencji wymagających foodies. Oferujemy idealną opcję dla osób, które – w kontekście żywienia – bardziej cenią sobie walory smakowe i różnorodność niż klasyczne liczenie kalorii. Potrzebowaliśmy do tego odpowiedniego partnera, który posiada duże doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu tego typu narzędzi oraz myśli w równie nieszablonowy sposób, co my w kontekście biznesu. Dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z Artegence – komentuje Julia Sokołowska, Co-founder w Bistronaut.

Bistronaut pozwala w łatwy sposób wybrać swój indywidualny styl odżywiania. Umożliwia kosztowanie potraw ze wszystkich stron świata, starannie przygotowanych przez najlepsze restauracje i ich szefów kuchni. W aplikacji lub za pośrednictwem strony wybiera się w pierwszej kolejności rodzaj kuchni, która nas interesuje, lub od razu konkretną restaurację, która przygotowuje opcje menu dostępnego w danym dniu i tygodniu. Następnie można dobrać wielkość porcji według upodobań i potrzeb klienta. Kompozycja dań zależy tylko

od zamawiającego – wystarczy kilka kliknięć

i nie trzeba martwić się zakupami czy gotowaniem. Elastyczne są również opcje dostawy – na przykład w tygodniu jedzenie można zamówić do pracy a w weekend do domu. 

Naszym celem było stworzenie innowacyjnego narzędzia dla równie innowacyjnej usługi gastronomicznej jaką jest Bistronaut. Skupiliśmy się na umożliwieniu korzystania ze wszystkich funkcjonalności aplikacji i strony w maksymalnie łatwy, intuicyjny sposób. Wszystko to w zestawieniu z przyjemnym dla oka, nowoczesnym designem oraz dobrze dopasowaną technologią pozwala zbliżyć Bistronaut do klientów i restauratorów jeszcze bardziej – mówi Łukasz Szmel, Co-managing director w Artegence.

Bistronaut daje możliwość szybkiego uzupełnienia kluczowych informacji w systemie, a opis posiłków może być na tyle szczegółowy, że zamawiający nie musi dodatkowo kontaktować się z restauracją, by zapytaćo wybrane zestawy. Na Bistronaut skorzysta zarówno klient, jak i przedsiębiorca.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij