Amazon.pl i Paprocki Brzozowski wprowadzają kolekcję świątecznych bluz

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Amazon.pl i Paprocki Brzozowski wprowadzają kolekcję świątecznych bluz

Z okazji zbliżających się świąt, duet projektantów, Paprocki Brzozowski, zaprojektował specjalną kolekcję świątecznych bluz z symbolem polskiej i ukraińskiej przyrody dla Amazon.pl. Cały dochód ze sprzedaży bluz zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Amazon.pl wprowadza do sprzedaży limitowaną kolekcję świątecznych bluz zaprojektowanych we współpracy z duetem polskich projektantów Paprocki Brzozowski. Bluzy w wyrazistych, świątecznych kolorach humorystycznie nawiązują do bociana – symbolu polskiej, jak i ukraińskiej przyrody. Na bluzach umieszczono zabawny napis „STAY FOR X-MAS”, żartobliwie zachęcający te ptaki do spędzenia świąt Bożego Narodzenia w kraju, zamiast odlatywania na zimę w cieplejsze miejsca.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

– Projektowanie limitowanej edycji bluz z motywem świątecznym dla Amazon.pl było naprawdę ekscytującą przygodą. Jesteśmy przekonani, że przypadną one do gustu polskim konsumentom szukającym doskonałych prezentów dla rodziny i przyjaciół czy idealnego stroju na wigilijną kolację lub świąteczny obiad. Wspólnie z Amazon.pl dołożyliśmy starań, aby zaprojektowany przez nas produkt dobrze oddawał świąteczny klimat, a przy tym był nieco przekorny powiedział Marcin Paprocki, jeden z twórców marki Paprocki Brzozowski.

Cały dochód ze sprzedaży specjalnej kolekcji Amazon.pl i Paprocki Brzozowski zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Bluzy Amazon.pl i Paprocki Brzozowski zostały wyprodukowane w Polsce, z miękkiej w dotyku i zapewniającej komfort bawełny organicznej wysokiej jakości. Są dostępne wyłącznie na Amazon.pl w trzech rozmiarach: S/M, M/L i L/XL, w cenie 299 zł za sztukę. Liczba bluz jest ograniczona.

Bluzy są dostępne na Amazon.pl w ramach Amazon Prime.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij