Super-Pharm zmienia nazwę swojego programu lojalnościowego

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Super-Pharm zmienia nazwę swojego programu lojalnościowego

Na klientów sieci Super-Pharm czeka nowa odsłona programu lojalnościowego. Od 26 stycznia Klub LifeStyle zmienia nazwę na Klub Super-Pharm, po to, by podkreślić większą spójność z głównym brandingiem marki.

– Zmieniając nazwę naszego programu na Klub Super-Pharm, chcemy jeszcze silniej budować świadomość oraz wizerunek marki. Zdecydowaliśmy się na ten krok, by umożliwić naszym obecnym, a także przyszłym klientom, bezpośrednie skojarzenie programu lojalnościowego z naszą siecią. Zarówno na poziomie językowym, jak i wizualnym – komentuje Justyna Chodorowska, manager ds. Programu Lojalnościowego.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przynależność do Klubu Super-Pharm daje wiele atrakcyjnych korzyści. Uzbierane za zakupy punkty można wymienić na nagrody w postaci darmowych produktów z katalogu nagród lub przekazać na wsparcie wybranej organizacji charytatywnej. Obecnie Super-Pharm wspiera Fundację Rak’n’Roll, Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową oraz Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?”.

Każda złotówka wydana w drogeriach stacjonarnych, online na superpharm.pl lub w aplikacji mobilnej to 1 punkt w Klubie, a po wydaniu minimum 750 zł w ciągu roku aż 2 punkty. Punkty zbierane są na karcie Klubowicza, która dostępna jest również w wersji digitalowej w aplikacji i na stronie www.superpharm.pl.

Połączenie karty z aplikacją mobilną jest znacznym ułatwieniem dla klientów. W jednym miejscu znajdą oni wirtualną kartę, licznik zdobytych punktów, atrakcyjne personalizowane kupony tylko dla Klubowiczów oraz wszystkie informacje o aktualnych promocjach. Dzięki aplikacji mogą również szybko i wygodnie zrobić zakupy bez wychodzenia z domu. Warto również wspomnieć, że kilka razy w roku na Klubowiczów Super-Pharm czeka wielkie święto rabatów „Dni LifeSyle”,podczas których promocje na całe marki sięgają nawet 50%.

Jak dołączyć do Klubu Super-Pharm? To bardzo proste. Wystarczy zarejestrować się w aplikacji mobilnej lub na stronie www.superpharm.pl, by otrzymać wirtualną kartę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij