The Wildest Night Party z komunikacją online Przeagencji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
The Wildest Night Party z komunikacją online Przeagencji

The Wildest Night Party to najważniejszy event w rocznym imprezowym kalendarzu marki Desperados, organizowany od 2010 rku. Poprzednie edycje odbyły się w Stoczni Gdańskiej oraz łódzkim kompleksie dawnych fabryk Scheiblera.Tym razem surrealistyczny świat marki Desperados zagości w Poznaniu.

Celem kampanii jest dystrybucja zaproszeń na imprezę. Na Facebooku uruchomiona została aplikacja konkursowa, poprzez którą fani mogą zdobyć wejściówki na tegoroczną edycję TWNP. Mechanizm aplikacji nawiązuje bezpośrednio do scenariusza imprezy , czyli przejścia do świata Desperadosa. Zadaniem użytkowników jest dokonanie transformacji samego siebie oraz zaproszenie jednego, trzech bądź pięciu znajomych do wspólnego wyjazdu do Poznania. Aplikacja dostępna jest maksymalnie trzy razy dziennie, każda tura kończy się, gdy 20 ekip zgłosi chęć wyjazdu na imprezę.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przeagencja odpowiada za obsługę marki w mediach społecznościowych, wdrożenie i obsługę aplikacji konkursowej oraz kreacje kampanii display. Kampania emitowana jest między innymi w sieci Arbo Network oraz serwisie Onet.pl, potrwa do 24 września , czyli zakończenia konkursu. W 2011 roku projekt The Wildest Night Party otrzymał wyróżnienie Golden Arrow w kategorii Experiential marketing - Event marketing. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij