Ponad 3-metrowa figura Chyżoszpona z gry Horizon stanęła w Białce Tatrzańskiej

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ponad 3-metrowa figura Chyżoszpona z gry Horizon stanęła w Białce Tatrzańskiej

Sony Interactive Entertainment rozpoczęło lokalne działania w ramach kampanii Live from PS5. Z tej okazji na stoku Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej pojawiła się ponad 3-metrowa figura Chyżoszpona z gry Horizon Forbidden West.

Chyżoszpon ze świata Horizon został zauważony w Białce Tatrzańskiej. W ramach prowadzonej przez Sony Interactive Entertainment kampanii Live from PS5 figura metalowej bestii z gry stanęła na szczycie Kotelnicy i jest dostępna dla wszystkich narciarzy oraz fanów przygód Aloy. Na miejscu pojawiła się też specjalna ekipa filmowa, relacjonująca całe wydarzenie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W ramach kampanii Live from PS5 na kluczowych światowych rynkach będą realizowane wyjątkowe aktywności. Można je śledzić w mediach społecznościowych marki oraz na stronie www.playstation.com/pl-pl/live-from-ps5/.

Sony Interactive Entertainment podczas targów CES ogłosiło wyniki za 2022 rok, podczas którego firma przekroczyła sprzedaż 30 milionów egzemplarzy PlayStation 5, przy czym grudzień 2022 przyniósł rekordową miesięczną liczbę zakupionych konsol PS5 w historii. W 2023 roku, firma Sony Interactive Entertainment zamierza zaprosić kolejnych graczy do swojej społeczności, zapewniając większą dostępność konsol.

 

PS Sony zaprezentowało kontrolery dla osób z niepełnosprawnościami

Na początku br. Sony Interactive Entertainment zaprezentowała Project Leonardo, czyli zestaw kontrolerów przygotowany z myślą o osobach z niepełnosprawnościami.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij