Daniel Piątek dołącza do NEXT LEVEL Agency

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Daniel Piątek dołącza do NEXT LEVEL Agency

Do zespołu Next Level Agency dołączył Daniel Piątek. Szef ugruntowanej w Gaming Marketingu agencji VYRAL.

Daniel Piątek, ekspert w dziedzinie marketingu w kontekście dotarcia do graczy i fanów esportu zasilił szeregi Next Level Agency na stanowisku account director. Poprzednie, ponad 10-letnie doświadczenie Daniela obejmuje m.in tworzenie pierwszych na większą skalę regionalnych wydarzeń esportowych takich jak Games Clash Masters (Murator Expo sp. z o.o.), jak i prowadzenie agencji wyspecjalizowanej w projektach gamingowych dla wielu marek (np. Orlen, Monster, EA, AMD, Asus, Sferis, Bitcoin Vault).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jest to wyraźny krok Next Level Agency w kierunku koncentracji najwyższych kompetencji Gaming Marketingu w Polsce. Daniel w roli account director jest odpowiedzialny za prowadzenie kluczowych klientów, nadzór nad zespołem operacyjnym i projektami.

– Cieszę się bardzo że Daniel dołączył do naszego zespołu. Cenię doświadczenie merytoryczne poparte wieloma sukcesami w Gaming Marketingu jak i managerskie w zarządzaniu wieloma projektami czy kompleksowymi zespołami agencyjnymi – podkreśla Maciej Boroń, dyrektor zarządzający Next Level Agency.

– Jako doświadczony specjalista w dziedzinie marketingu, posiadam wiedzę i umiejętności, które pomogą Next Level Agency osiągnąć jeszcze większy sukces w branży gamingowej. Jestem przekonany, że nasze działania i kampanie reklamowe będą jeszcze bardziej skuteczne, a klienci będą bardziej zadowoleni z naszych usług – dodaje Daniel Piątek, account director Next Level Agency.

VYRAL koncentruje się obecnie na projektach tworzenia wideo contentu oraz organizacji wydarzeń jak FanCon w Lublinie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij