Nowa Client Service Director w Ogilvy & Mather

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowa Client Service Director w Ogilvy & Mather

Do Ogilvy & Mather dołączyła Agnieszka Wasilewska, obejmując stanowisko Client Service Director. Swoje doświadczenie wykorzystywać do rozwijania oferty digital we współpracy z obecnymi i potencjalnymi klientami oraz do digitalizacji zespołu Client Service.

Agnieszka Wasilewska ma ponad 10-letnie doświadczenie w komunikacji marketingowej. Wcześniej pracowała w McCann Worldgroup Sp. z o.o, gdzie między innymi zarządzała agencją interaktywną MRM Worldwide (koordynowanie współpracy z takimi klientami jak: Polkomtel S.A. PLL LOT, MasterCard, L’Oreal, Nestle), a w ostatnim czasie odpowiadała za realizację zintegrowanych projektów 360o w ramach grupy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Dołączenie do naszego zespołu nowej szefowej działu Client Service z bardzo silnym doświadczeniem digitalowym, to kontynuacja rozpoczętego w 2014 roku procesu ewolucji działu Client Service i Kreacji – powiedziała Olga Sobieraj, CEO grupy Ogilvy & Mather. Dotychczasowe doświadczenie Agnieszki pozwoli nam kontynuować działania, które koncentrują się na dostarczaniu klientom holistycznych kampanii, a tym samym bezpośrednio odpowiadają na wyzwania biznesowe marek – dodała Sobieraj.

 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij