Oral-B Precision Clean 700 White

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Oral-B Precision Clean 700 White

Szczoteczki elektryczne stają się coraz popularniejsze w codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Elektryczna szczoteczka Oral-B Precision Clean 700 White, dzięki wykorzystaniu technologii 3D, umożliwia wyjątkowo dokładne czyszczenie zębów, będąc jednocześnie delikatną dla szkliwa oraz dziąseł.

Ten ceniony przez użytkowników model szczoteczki Oral-B jest teraz dostępny w eleganckim białym kolorze, z praktycznym etui podróżnym w zestawie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Coraz więcej osób wybiera szczoteczki elektryczne jako główne narzędzie do codziennej domowej pielęgnacji jamy ustnej. Są dużo szybsze, dokładniejsze i bardziej precyzyjne, a przez to znacznie skuteczniejsze, niż szczoteczki manualne. Jednocześnie, będąc delikatnymi dla szkliwa i dziąseł, zapobiegają ich podrażnieniu.

Szczoteczka Oral-B Precision Clean 700 White, dzięki zastosowaniu unikalnej technologii 3D, opartej na połączeniu ruchów oscylacyjnych, rotacyjnych oraz pulsacyjnych, umożliwia dokładne czyszczenie wszystkich obszarów jamy ustnej. Specjalnie zaprojektowana główka szczoteczki obejmuje każdy ząb osobno, co umożliwia dotarcie nawet do najtrudniej dostępnych miejsc i usunięcie z nich bakterii oraz niechcianych zanieczyszczeń. W ten sposób możemy skutecznie zapobiegać odkładaniu się płytki nazębnej - przezroczystej warstwy bakterii, która gromadzi się na powierzchni zębów w ciągu dnia. Używając Oral-B PC 700 White usuniemy nawet do 100% więcej płytki nazębnej, niż podczas szczotkowania manualnego.

Ponadto, rączka szczoteczki jest wyposażona w czujnik siły nacisku, pozwalający kontrolować moc, z jaką przyciskamy szczoteczkę do zębów i dziąseł. Za każdym razem, gdy szczotkujemy zęby i dziąsła zbyt mocno, detektor nacisku powoduje zwolnienie obrotów główki szczoteczki. Dzięki temu możemy chronić szkliwo zębów i czułe części dziąsła przed uszkodzeniami.

Szczoteczka wykonuje 20 000 ruchów pulsacyjnych i 8 800 ruchów oscylacyjno-rotacyjnych na minutę. W przestrzeganiu zalecanego przez dentystów dwuminutowego czasu szczotkowania pomoże nam umieszczony w mechanizmie szczoteczki timer, który zaprojektowano w taki sposób, aby informował nas o upływie czasu czyszczenia co 30 sekund. Dzięki temu mamy pewność, że równomiernie wyczyścimy wszystkie cztery partie uzębienia.

Szczoteczka Oral-B Precision Clean 700 White posiada bardzo wytrzymały akumulator, wystarczający nawet na tydzień szczotkowania . Po rozładowaniu wystarczy podłączyć go na noc do ładowarki, by od następnego ranka mógł służyć nam bez przeszkód przez kolejne 7 dni. W zestawie ze szczoteczką jest końcówka 3D White, która poza dokładnym czyszczeniem zębów, skutecznie usuwa przebarwienia powierzchniowe i przywraca ich naturalną biel. Do szczoteczki Oral-B PC 700 White pasują również wszystkie inne końcówki Oral-B.

Szczoteczka Oral-B Precision Clean 700 White jest teraz dostępna w eleganckim, białym kolorze z praktycznym etui podróżnym.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij