Lubię to z nową kampanią dla Virgin Mobile

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Lubię to z nową kampanią dla Virgin Mobile

Agencja Lubię to – linked by Isobar przygotowała nową kampanię dla Virgin Mobile, w ramach której odświeżany jest wizerunek marki oraz jej oferta. Teaser pojawi się 1 października, sama kampania wystartuje 3 października i potrwa do końca roku.

Kampania prowadzona jest pod hasłem „chce #wszystko” – rozumianym jako spełnienie wszystkich potrzeb młodych ludzi, gdyż w ofercie na kartę za 19 złotych otrzymują 2 gigabajty Internetu, SMSy bez limitu, 100 minut do wszystkich i darmowe aplikacje.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Lubię to linked by Isobar przy współpracy z Isobar Poland zrealizowała 7 spotów, z czego 4 trafią do telewizji, wszystkie zaś będą emitowane w Internecie. Produkcją zajął się Platige Image, a za reżyserię odpowiadał Szymon Pawlik. Dodatkowo w kampanii przygotowano aktywację w postaci konkursu w internecie, który toczyć się będzie miedzy innymi w aplikacji Snapchat oraz w serwisach społecznościowych YouTube i Facebook. Uczestnicy konkursu o nazwie „Selfie Battle”, będą mogli codziennie wygrać nowego smartphone'a.

 W spotach przedstawiających imprezę - domówkę występują między innymi: Janek Korycki, były Mistrz Polski we freestyle na kite; Tomasz Adamiec, reprezentant Polski na Olimpiadzie w Londynie w judo; gwiazdy portalu Ask.fm; DJ Kovvalsky; ambasadorzy marek modowych MISBH, Urban Flavours i Femi Pleasure. Za muzykę, czyli kawałek "Everything" odpowiada Auer feat. Uncl i Olga Jankowska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij